От мобилни телефони до цифрови камери
ohdan - специалист
Каква би могла да бъде причината за да изключва телевизора като се има в предвид че друг включен във същият контакт и същият приемник на Булсат работи без проблем? Разбирам че проблема не е нито в напрежението , нито в приемника за което си мислех. Явно има нещо за смяна , но ... това ми е въпросът? Това е телевизорът за който става въпрос и м/у другото при търсене в гугъл ми излиза че, "няма такъв телевизор".?! На табелката пише че е произведен във Франция - модел: DMQ-21А1(R).
Прикачен файл:
Picture 002.jpg
Picture 002.jpg (23.65 KиБ) Видяна 2858 пъти
Прикачен файл:
Picture 004.jpg
Picture 004.jpg (21.99 KиБ) Видяна 2858 пъти
ohdan - специалист
MamaMy написа:
http://ldeshyole.narod2.ru/google-1749.htm
.............................................
мамка му , :? освен с загубата на 8 лв. от сметката за телефона , друга помощ не получих :cry:
RC - специалист
ohdan написа:
....при търсене в гугъл ми излиза че, "няма такъв телевизор".?! ....
Че има такъв телевизор - има, и схеми също има - chassis CP330, ама с какво ли ще ти помогнат?

И вместо да инвестираш в съмнителни начинания:
ohdan написа:
мамка му , освен с загубата на 8 лв. от сметката за телефона , друга помощ не получих
не е ли по-добре да се обърнеш към сервиз.
miroton - майстор
АААА в сервиза искат 25 лв за работа.
ohdan - специалист
miroton написа:
АААА в сервиза искат 25 лв за работа.
И няма гаранция че пак ще се оправи [-(
Точно там беше преди няма един месец и по същия повод [-( и за приблизително тази цена /30 лв./ [-X
cvetanmu - специалист
Щом като е бил в сервиз го връщай да си го оправят - все пак са взели пари за ремонта.
ohdan - специалист
cvetanmu написа:
Щом като е бил в сервиз го връщай да си го оправят - все пак са взели пари за ремонта.
"OK" :2thumbs:
Mapek - специалист
От тук можеш да си дръпнеш схеми за дъно СР-005 каквото мисля, че е твоето. Ако не -отвори началото на сайта - мисля, че ще намериш това, което търсиш. Ако се нуждаеш от повече помощ пиши на лични.

Тема "телевизор DAEWOO - изключва сам" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: