От мобилни телефони до цифрови камери
Здавейте,имам прахосмукачка Kress 1200 NTX EA (1200w) ,с контакт и електроника/платка/ за автоматично включване на прахосмукачката,когато се включи консуматор в контакта и.
Проблема е ,че платката беше свалена вследствие на ремонт и не мога да намеря листчето със схемата на свързване - захранване,копчета,мотор,платка.
Моля,ако може да ме насочите откъде да намеря схема-рових се из нета,но немога да намеря такава схема.
Благодаря!
hidrazin - майстор
От никъде. Ще трябва:
- да си намериш листчето
- да импровизираш
- да я занесеш на някой дето разбира
- да да си купиш нова
- да хвърлиш боб или да гледаш в кристалното кълбо
- да качиш хубави снимки на платката от двете страни за да се опитаме да помогнем
Дано не съм пропуснал някой от вариантите. :? Иначе схемата за автоматично включване на консуматор има някъде из форума. Потърси.
:partyman:
kuger - майстор
hidrazin написа:
От никъде. Ще трябва:
- да си намериш листчето
- да импровизираш
- да я занесеш на някой дето разбира
- да да си купиш нова
- да хвърлиш боб или да гледаш в кристалното кълбо
- да качиш хубави снимки на платката от двете страни за да се опитаме да помогнем
Дано не съм пропуснал някой от вариантите. :? Иначе схемата за автоматично включване на консуматор има някъде из форума. Потърси.
:partyman:
Изтървал си един вариант - отиваш, оправяш, черпят те, отиваш си. :weedman:
nikolson - майстор
Не зная какво има на листчето, но в сервиза сигурно го имат. Все пак качвам схемата с частите, пък дано е от полза.
http://spareparts.kress-elektrik.de/ru/ ... 46c2953ca6
hidrazin - майстор
kuger написа:
Изтървал си един вариант - отиваш, оправяш, черпят те, отиваш си. :weedman:
Това си замина и остана в миналия век. Вече и мама на тати без пари не дава. :lol: Пък той пак може да почерпи.
:partyman:

Тема "Схема за електрониката на прахосмукачка Kress" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: