От мобилни телефони до цифрови камери
Здравейте, днес установих, че кабела на монитора ми е скъсан. Оголих кабелите, купих си един нов (китайски) кабел . И викам да се залавям за работа да го наставя .... Но влязох във филма, оригиналния кабел от монитова ми имаше доста повече кабели от новия. Та затова пиша тук дали има начин да ми помогнете да си подкарам монитора. Ще кача и снимки да видите

ОТ МОНИТОРА :

http://store.picbg.net/pubpic/3D/D0/e65 ... 043dd0.JPG

НОВИЯ КАБЕЛ:

http://store.picbg.net/pubpic/CB/98/35d ... c1cb98.JPG
alien - специалист
новия кабел е боклук
възстанови си стария, ако е от към монитора ще се наложи да го отвориш
играчка е, но става като нов, само гледай да не загубиш коя жица къде е била, записвай и така прави че да не може да се обърка
alien написа:
новия кабел е боклук
възстанови си стария, ако е от към монитора ще се наложи да го отвориш
играчка е, но става като нов, само гледай да не загубиш коя жица къде е била, записвай и така прави че да не може да се обърка

Скъсан е от към буксата. Лошото, е че нямам старата букса. Аз ако я имах щях да видя с мултицета кой кабел на кой пин отива. Сега май ще трябва да търся само букса, и да си редя кабелите
Помагайте меоля ви! Купох си букса, но просто цветовете на моя кабел са съвсем различни от тези където са в интернет. Промерно син, червен, зелен . Аз зелен от дебелите нямам . Помагайте ако можете, кой цвят на моя кабел на кой пин отговаря. Просто се отчаях. А в един сервиз ми искаха 70 лв. да ми го направят
hidrazin - майстор
Намираш си схемата на монитора и дерзаеш. Иначе се разделяш със 70 кинта.
:partyman:
petromaniq - специалист
Този монитор няма ли си марка и модел? Така с една плитка от разрошен кабел, никой не може да ти помогне. А ако беше дал модела, все някой от форума има такъв монитор за хвърляне и можеше да ти подари кабел.

Тема "Скъсан VGA кабел" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: