От мобилни телефони до цифрови камери
pipilica - майстор
Ми лесно, като пишеш мнение по-долу има един бутон Browse натискаш го и ти се отваря прозорец от него си избираш файла и натискаш Опен и така, после натискаш Адд филе.
petrov7111 - специалист
Това ли трябва да е схемата :
Прикачен файл:
IMG_20160212_184931.jpg
hidrazin - майстор
И в края на краищата какво захранва този акумулатор?
:partyman:
petrov7111 - специалист
Аз се занимавам с алармени системи и видеонаблюдение. Използвам понякога допълнително захранване за модули, като всичко е на 12в., на практика 13,3-13,8в. При спиране на тока и черпене от акум., тези допълн. захранвания нямат защита да пазят акум. и той на практика умира като падне под 10 в. Та затова ми е необходима тази схема, на практика с нея се получава UPS на 12в.
sashot - специалист
Според информация от един от големите доставчици на сигнално-охренителна техника, съвсем скоро при тях ще се появи интересно импулсно захранване, което освен другото ще има функции за следене на акумулатора. Според тях ще е на съвсем прилична цена.

Моля не приемайте за реклама, умишлено не съм споменал името на фирмата.
petrov7111 - специалист
Добре, нека да видим това захранване, но така или иначе аз и други хора имат нужда от такова у-во.
hidrazin - майстор
Абе то при китайците има едни такива модули ама цената хич не е убава. :-D

Access control power supply. Battery discharge protection
:partyman:
petrov7111 - специалист
Ами явно вече и китайците са почнали да консумират ориза като гарнитура, а не като основно ястие. :cry:
ivanovbg - майстор
Ми що налитате на най скъпото. Ето го за 9 http://ru.aliexpress.com/item/power-sup ... 22792.html
Ето и друг модел http://ru.aliexpress.com/item/Free-ship ... 89687.html
Мисля , че не е проблем да се договори и по малка цена на база по голяма доставка.
petrov7111 - специалист
Да, интересни са тези схеми да се пробват. На първата няма много информация.

Тема "Електроника за предпазване на акумулатор" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: