От мобилни телефони до цифрови камери
Duke_BG - специалист
след като BENQ купи подразделението на SIEMENS за производство на мобилни телефони SIEMENS MOBILE се превърна в най-големия производител на мобилни телефони в света. Като се има в пред вид и основната дейност на BENQ : TFT монитори, цифрови камери, преносими компютри и въобще компютърни аксесоари очаквах добри телефони.
Като гледам данните на предлаганите модели май не се излъгах в очакванията си : дисплей със 262 К цвята, 1,3 Mp камери,
слотове за памет или 26 Mb вградена - въобще мултифункционални телефони :)

Досега не съм имал "честта" да държа такова чудо в ръката си и да поразгледам менютата му та ми е интересно дали BENQ са се постарали да помислят малко и от към софтуера ?? ако някой от вас има някакви впечатления да сподели
Osiris - специалист
Софтуера е като на стария сименс подобренията са от към камери диплеи и памет сменили са само софтуера за връзка с PC все пак е нещо :?
Duke_BG - специалист
е тогава ще чакам с нов sofware то на сименсите най тъпото им беше това
Osiris - специалист
не знам за други модели а сравнявам М55 CF110 и М75
за по подробна информация влез в сайта на benq http://www.benq-siemens.com/cds/frontdo ... rN,00.html
emil_v r - майстор
Озирис, здр. ,да знаеш как се свързват ПИР датчиците ? Схема ? Нещо за тях , на теб се надявам :sad:
Osiris - специалист
ПИР датчиците
за аларма ли или какво :?
emil_v r - майстор
Да за аларма , на селото . знам че самия ПИР е с полеви и в геитъ е сензора . Дариха ме с един :o тои си е с корпус още не съм го отворил,че нямам време .неку :o схема ако имаш . На дворът може ли да се използва подвижно на кол :o сред лука :-D смешно е а ма...Ще задеиства сирена с някакво реле за време, на не вие безкраино. Ще му правя защитен корпус някакъв от дъжда мерси предварително.
Osiris - специалист
аз не съм много компетентен по тая тема монтирал съм ПИР датчици Reflex
на аларми и знам че призмата отпред им определя периметъра :?

Тема "GSM BENQ-SIEMENS" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: