Проявете вашата изобретателност.
gogata1987 - специалист
Рено със сигурност - не. Просто в линка, който съм ти пуснал са класирани по цена обявите и явно Рена-та са най-евтини(обяснимо). :)
l_bonev - специалист
Всеки ще ти казва различни неща , но аз ще ти кажа нещо и за Рено Рапид от опит. Според мен слабото място им е задния мост, ремонта му е около 200лв. , стартера и динамото. Предницата е сред клас , но пък за това е евтина поддръжката. Колкото до въпроса за ремарке е друга бира :drinkers: . Има си и плюсове и минуси, на като се замисля май , минусите са повече. Трябва да го прибираш , да му плащаш гражданска, около 45 лв., преглед макар и на 2 год. и др. :supz:
l_bonev - специалист
От коя част на България си? Мога да ти предложа нещо изгодно , става въпрос за едно бусче.
cvettomirr - специалист
От северозападналата :cry: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , не се майтапя, ти ми прати офертата и снимките на бусчето пък може и да стане пазара. Колко ти е БГ. Прати снимки, цена, кусури, недъзи, плюсове на машината на cvettomirr@start.bg
bulhomes2 - майстор
Един приятел едно време имаше Рено Рапид. На 3-4 месеца разкарвам тон, тон и полвина на 200-300 км с ремаркето. Веднъж вика да взема баничарката, че да не мъкна ремаркето. Резултата беше скъсани торсиони на задния мост, пренощуване в баничарката и към 500 лв за нов мост.
ZMeyGorianin - майстор
Вземи си хидравличен Сутиен :-D-комби /Ситроен/! Колкото и да го товариш клиренса не се променя! Слагал съм близо тон. На първите 100 кг клекна долу и хамалите започнаха да се смеят, как аджеба ще взема останалите :lol: . Като свършиха и пуснах двигатела- :megaeek: -колата се вдигна до нормално положение все едно не съм товарил нищо!
И вози мИеко!
torbalan - Дървен философ
За да се вмести в бюджета ще трябва да е ХМ или Ксантия.... На почтенна възраст...
Надали ще намери читав...
ZMeyGorianin - майстор
А-а-а-а за 1200 гроша не си давам Ксантията [-(
colyo - специалист
Задните мостове на автомобилите, произвеждани от PSA са "ГОЛЯМ БОКЛУК".....личен опит от работата ми в сервиз "Пежо". За товарене твърдо заложи на Форд (с всичките му кусури) или стара 124-ка Мерцедес (също с хидропневматика като на Ситроен). Скоро ходих да гледам един Мерцедес 124 комби в много добро състояние за 1600лв. Пасат II също е бюджетно решение, стига да го намериш в добро състояние, защото обикновенно ги карат на доизживяване и нищо не ремонтират по тях докато умрат нацяло и после направо в моргата за 380лв.

Тема "Направи си работна кола - КАК?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: