• 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
Проявете вашата изобретателност.
silllveto - Майсторица
Като гледам кви красоти има тук ми е малко неудобно да дам една идея, която гледах по ТВ. Все пак ето я - омесваш тесто(ако можеш) оформяш малка плочка, или нещо друго, оставяш да исъхне и после рисуваш.
ida - специалист
silllveto написа:
Като гледам кви красоти има тук ми е малко неудобно да дам една идея, която гледах по ТВ. Все пак ето я - омесваш тесто(ако можеш) оформяш малка плочка, или нещо друго, оставяш да исъхне и после рисуваш.
Това с тестото е много продуктивна идея. Намерих една идея за бижута от цветни парченца консерва :) и тесто или глина. Изрязват се парченцата от кутии от кока-кола например и се поставят в тестото като в рамка. Мисля, че може да се импровизира доста :)

http://en.espritcabane.com/recycling-cr ... ewelry.php

Прикачен файл

recycled-jewelry.jpg
recycled-jewelry.jpg (42.55 KиБ) Видяна 13627 пъти

Прикачен файл

making-recycled-pearls.jpg
making-recycled-pearls.jpg (25.35 KиБ) Видяна 13627 пъти

Прикачен файл

aluminum-can-jewelry.jpg
aluminum-can-jewelry.jpg (26.71 KиБ) Видяна 13627 пъти
БАШ МАЙСТОР - специалист
не съм чел назад, но ако на някой, му се занимава ,тестото е сол/брашно/вода,яко месене и после във фурната,(сушене)
или ако имаш старо казанче за тоалетна, от тия кадето се слагат на високо мой да му вземеш верижката дет се дърпа и да я ползваш за ланец :lol: :lol: :lol: :razz: :-D :-D :-D
ida - специалист
Уникални бижута, направени от нарязани пластмасови бутилки:

Прикачен файл

manacollection_petplastic.jpg
manacollection_petplastic.jpg (48.41 KиБ) Видяна 12770 пъти

Прикачен файл

manajewellery1.jpg
manajewellery1.jpg (100.65 KиБ) Видяна 12770 пъти
ida - специалист
Поредната причудлива идея за бижута от ципове :

http://www.etsy.com/shop.php?user_id=5175959

Прикачен файл

il_fullxfull.46415114.jpg
il_fullxfull.46415114.jpg (74.67 KиБ) Видяна 12208 пъти

Прикачен файл

il_fullxfull.56148085.jpg
il_fullxfull.56148085.jpg (79.53 KиБ) Видяна 12208 пъти

Прикачен файл

il_fullxfull.46403189.jpg
il_fullxfull.46403189.jpg (55.5 KиБ) Видяна 12208 пъти
NRG7 - специалист
Бих казал,че са чудни ,но и доста трудоемки. :thumbs:
angela_pk - специалист
Отпусна ме Великденската еуфория и сътворих една гривна от мъниста и камъчета /от тия дето продават в магазините за левче в едни мрежички/... Излезе малко претенциозна и натруфена :cool: и не знам точно къде бих я носила....Децата казаха, че май съм тръгнала на бал при английската кралица :-D ...Ама на вас пък може да ви хареса :?

Изображение

Изображение
ida - специалист
angela_pk написа:
Отпусна ме Великденската еуфория и сътворих една гривна от мъниста и камъчета /от тия дето продават в магазините за левче в едни мрежички/... Излезе малко претенциозна и натруфена :cool: и не знам точно къде бих я носила....Децата казаха, че май съм тръгнала на бал при английската кралица :-D ...Ама на вас пък може да ви хареса :?

Изображение

Изображение
Гривната е страхотна! И наистина е достойна за английската кралица :) А къде са камъчетата ?
angela_pk - специалист
Това голямото в средата е камъка. Черен е, но има такъв един огледален оттенък...Такива камъчета купуват май за аквариуми. Има и по-издължени...има различни. Тия са обли, отдолу малко по-плоски, отгоре по-издути...
Егати обяснението ударих. Ще снимам останалите /имам и бели и зелени такива/ и ще ги покажа.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Тема "как да си направя накит?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: