Проявете вашата изобретателност.
Genesis - специалист
Еее, много ме развеселихте с тази тема.
Няма лошо ще взема и аз да пробвам, дори и нищо да не стане поне ще ми е весело, ако не се порежа де :)
А новото ножче си е ново. Винаги си го сменят на рождения ми ден :-D
vvg - специалист
mirk написа:
Като че ли става на тройно ножче от Била. :?

Преди време се говореше че ножчета поставени под пирамида се изостряли.



Това го опровергаха "Ловци на митове" :mrgreen:

Когато от едната страна са парите на Жилет,Биг и други концерни,занимаващи се с производство на такива принадлежности,а от другата са "Ловци на митове",не е трудно човек да се сети какьв ще е резултата.Това с пирамидата го пробвах и казвам,че работи.Просто вьрховете на пирамидата трябва да са строго ориентирани в четирите посоки,главата на самобрьсначката сьщо ориентирана север-юг и най-важният момент е височината,на която трябва да се постави.Смята се,че на 1/3 от основата,точно под вьрха е мястото,кьдето се сьбират енергийните льчи от вьрховете на пирамидата.
Пирамидата не е с произволни размери,а мащабно умалено копие по размерита на Хеопсовата .Всичко е много добре описано и обяснено в една книга на Богомил Герасимов.
marian1 - майстор
Би ли споделил заглавието на книгата, че съм любопитен?
vvg - специалист
Заглавието на книгата е"Тайнствената сила на пирамидите",издадена 2009.За да не правим реклама,ако искаш,на личен ще ти кажа и издателя :drinkers:
bulhomes2 - майстор
А мармота какво прави в това време?
vvg - специалист
В потвьрждение на клипчето ще добавя,че когато исках да ориентирам пирамидата с компас,трябваше да сьм на поне 1,2-1,5 м от нея,защото стрелката на компаса се завьрташе кьм П.А в конструкцията и НЯМА и 1 г метал.Вичко е лепено!
velsi - Почетен майстор
Добре де, кажете какви трябва да са пропорциите, та да поекспериментираме и ние.
nakatasan - специалист
А какво става с лентата, която се разтваря и изчезва? Нея как ще я възстановим?

Тема "как да спестите от ножчета за бръснене" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: