Проявете вашата изобретателност.
dadko - майстор
Мисля, че този замък е подходящ за раздела "от нищо нещо"
Необходимо ви е предимно велпапе от големи кашони. Не е проблем и да се снадят по подходящ начин и по- малки парчета, за да се получи плоскост с достатъчна големина. Та- ако си купите 40 инчова плазма или огромен хладилник- не изхвърляйте кашона :-)
Освен велпапе- необходимо е макетно ножче, хартиено или прозрачно тиксо, аз използвах и тънка медна тел за съшиване на отделни парчета, но трябва да се внимава да не остават стърчащи парчета тел с заради безопастноста при игра. Също така- боички за оцветяване- бяха използвани водни бои и спрей. Занимавката за децата е гарантирана, а ако сглобяването и оцветяването се извършва с тяхна помощ- забавлението е пълно.

Прикачен файл

IMG_2324.JPG
IMG_2324.JPG (77.07 KиБ) Видяна 6439 пъти

Прикачен файл

IMG_2328.JPG
IMG_2328.JPG (66.91 KиБ) Видяна 6439 пъти

Прикачен файл

IMG_2438.JPG

Прикачен файл

IMG_2379.JPG
IMG_2379.JPG (74.26 KиБ) Видяна 6439 пъти

Прикачен файл

IMG_2381.JPG
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Поздравления и за идеята и за изпълнението :-)))
НаправиСам.БГ, моля сложете най-сетне бутон "харесвам" :-)
8180 - майстор
Случвало ми е да се порежа с хартия.
Тъй че огледай дали няма опасност за децата.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Порязъл си се на жилава хартия за печат, с равно отрязани ръбове. Велпапето ги няма тия възможности
Subsa - специалист
Аз винаги си правех замъците с покрив, за да не може великаните да надничат вътре. Входа задължително малка дупка, за да имам надмощие ако някой се провира.
MamaMy - майстор
А рицарски брони от велпапе нямате ли? С връзки за стабилно поставяне.
dadko - майстор
Subsa написа:
Аз винаги си правех замъците с покрив, за да не може великаните да надничат вътре. Входа задължително малка дупка, за да имам надмощие ако някой се провира.
Покрив- има. Вижда се на третата , малката снимка. Нещо не ми се получи подреждането.
Рицарски брони- нямаме, защото замъка е за принцеси- затова и цветовете са лилаво, розово... Аз не мога да се меся в избора. Принцесата сама решава какъв да е цвета на замъка й

Затова и нямаме рицарски доспехи. Но пък рокли за принцеси- повече от необходимото.
Важното е, че е интересно за децата, имат занимавка, а и остават още три стени за оцветяване. Проблема е, че ни свърш лилавата боичка и ще купуваме още водни бои. Пробвах със смесване на синьо и розово, но не се получи.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
питай бе човек! вземи кофичка латекс и пигменти и си бъркайте каквото ви трябва. има много сладки малки плоски четчици
cekop - специалист
БРАВО. Ако имаше номинаций за татко на форума ти си фаворит. Това май не е лоша идея и аз имам какво да покажа .
torbalan - Дървен философ
Готино е!

Само не знам от де да взема кашони? :)

Тема "Кът за игра от велпапе" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: