Проявете вашата изобретателност.
cvettomirr - специалист
Имам две коли, ама работата ми е такава че ми писна да ги цапам и товаря, а за бус няма смисъл не ми трябва, освен ако не намеря нещо много приемливо ценово.

Та искам да си имам работна кола за всеки ден, да я товаря, да държа инструмент и др. Имам и ремарке което не съм регистрирал че му загубих документите и ме е страх да го ползвам че ме ловиха 2-3 пъти полицаите. Чудя се какъв да е донора, дали волга, лада или нещо друго, искам да е като пикап ако пък не е задължително да е комби и да държи до 400кг товар.

Разполагам с бюджет 1000-1200лв. Приемам идеи, съвети, снимки на проекти, снимки на ваши проекти и така.
gogata1987 - специалист
Преправяне на лек автомобил в пикап със сигурност е свързано и после с минаване през Технотест и после пререгистрация в КАТ. Ако наистина си се навил да си правиш такава работна кола, завърти първо един телефон в Технотест да питаш какви са цените, защото не съм сигурен, че с техните тарифи ще се вместиш в бюджета, който си написал. http://www.technotest.bg/bg/contacts.html Иначе гарантирано ще те спрат от движение много бързо. Успех с начинанието!
genkogenev - специалист
Няколко месеца карах една фелиция / шкода / с бензинов 1.3 мотор . Товарене като катър , сравнително добър разход и коша отзад е с капак / кеф ти затворен , кеф ти отворен . предполагам няма да струва повече от 1000 лв. Силно препоръчам .
cvettomirr - специалист
трябва да се мисли за нещо, щото няма време.
gogata1987 - специалист
Най-добрия вариант е направо нещо готово да си вземеш и според мен. ЦЪК
dyaneff - майстор
Рено баничарка недей. Личен опит.
torbalan - Дървен философ
Евентуално ако има кой - може да купи нещо от англия и да ти го докара...
cvettomirr - специалист
Не струват ли тия баничарки на Рено, по цял ден ровя из сайтовете и не мога да се спра на модел/модификация
petkomz - специалист
dyaneff написа:
Рено баничарка недей. Личен опит.
+1 ...пак от личен опит :-D

Тема "Направи си работна кола - КАК?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: