• 1
  • 2
Проявете вашата изобретателност.
Моля който има идея да я сподели
Имаме надуваемо кресло-жаба. Доста бързо се спука, на място неудобно за лепене. Ако мога да го напълня с нещо от рода на полиуретановите топчета на барбароните, ще може да се ползва дори на двора :?
Също имаме и три спукани кончета, материала е нещо между гума и пластмаса. Не подлежи на лепене, мъжа ми пробва различни методи, включително и на гумарница.Едното го напълних с перлит-но стана доста тежко-върши работа само за декорация в градината.
Ако някой има предложения ще съм благодарна
krazz - специалист
velislava__dimitrova написа:
Моля който има идея да я сподели
Имаме надуваемо кресло-жаба. Доста бързо се спука, на място неудобно за лепене. Ако мога да го напълня с нещо от рода на полиуретановите топчета на барбароните, ще може да се ползва дори на двора :?
Също имаме и три спукани кончета, материала е нещо между гума и пластмаса. Не подлежи на лепене, мъжа ми пробва различни методи, включително и на гумарница.Едното го напълних с перлит-но стана доста тежко-върши работа само за декорация в градината.
Ако някой има предложения ще съм благодарна
Пичага , жули здраво вътре 1 или 2 флакона монтажна пяна според обема и не се плаши! Няма спадане!!!
hidrazin - майстор
krazz написа:
Пичага , жули здраво вътре 1 или 2 флакона монтажна пяна според обема и не се плаши! Няма спадане!!!
Де го видя тоя пичага? По-скоро е пичка. :-D Да ме извинява питащата. [-o<
:partyman:
rockwall - майстор
ПОДАРЯВАМ стиропор на топчета с диаметър около 7мм

Имам 3-4 m3, които ми останаха, а не искам да ги изхвърлям, за да пазим природата... горенето също не ми се струва удачен вариант.
resistbody - майстор
krazz написа:
Пичага , жули здраво вътре 1 или 2 флакона монтажна пяна според обема и не се плаши! Няма спадане!!!
Пичага не става, пробвали сме лодка да напълним така, само пари на вятъра ;) 4 флакона
rockwall написа:
ПОДАРЯВАМ стиропор на топчета с диаметър около 7мм

Имам 3-4 m3, които ми останаха, а не искам да ги изхвърлям, за да пазим природата... горенето също не ми се струва удачен вариант.
Не мога да отговоря на лични, затова тук : Бих ги взела, да пробвам. Ще мисля как точно ще стане пълненето-може би през нов по-голям отвор...А как ще го затворя :?:
hidrazin - майстор
velislava__dimitrova написа:
...А как ще го затворя :?:
А да си чувала за игла и конец? :idea: Не знам колко е сръчко мъжът ти. Вероятно не много. Тази лента върши "чудеса".
http://apogee99.com/index.php?main_page ... eb4ee463b1
Може направо с нея. Може и около отвора за пълнене да се облепят краищата на среза и после да се зашие.
А най-добре да си купите нови и здрави, а не спукани презер...ативи. :-D
:partyman:
P.S. Най-доброто и екологично решение е слама.
  • 1
  • 2

Тема "С какво да напълня спукано надуваемо кресло?." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: