• 1
  • 2
Software и Hardware за GSM и мобилни у-ва
Lisko - майстор
Колегата викам на тебе ;-)
Значи забелязал си - добре, вземам си думите назад, само че много алегорично се беше изразил.
Да уточним - бегла реплика на тройка с не точно същата ябълка отзад. Твоя защо седи в чекмедже ?
Впрочем Самсунг също пробва тази стратегия - телефона да не се отваря лесно (т.е. батерия да не се сменя лесно).
Така се печели в борбата кой шай по-тънък. Която аз лично мисля, че стига до извращения, защото всеки
потребител (ако го питаха) би се съгласил на 2 милиметра отгоре, ако това ще гарантира че телефона няма да му се огъне.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Четох по въпроса. На айфоните не им се скапват батериите. изчислен телефона всичко едновременно да спихне.... Софтуерно ги бъзикат и оправят и тн тн абе магия. Всъщност идеите на Стив Джобс много ги внимавах и много ми допадат.
А моят седи в чекмедже, защото аз съм все до чекмеджето с 4-тях ми телефона и съм на компютъра. От друга страна, съм от ония малко на брой хора със смотани отношения с електрониката.... Много ми е трудно да разбера нова техника и почти невъзможно да я заобичам. Просто ми дойде реда за стария телефон на племенника и си го имам
Duke_BG - специалист
Батерия за нокия BL 5C
възможно се да е друг модел но обикновенно китайчетата ползват батерии за нокии
  • 1
  • 2

Тема "Батерия за phone 5 реплика" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: