• 1
  • 2
Software и Hardware за GSM и мобилни у-ва
p.v.x - майстор
Закупих си Таблет Samsung Tab A T585 (2016), 10.1", Octa-Core 1.6 GHz, 2GB RAM, 16GB, 4G.

Със следните спецификации.


Тип процесор
Octa-Core

Модел процесор
Exynos 7 Octa 7870

Честота процесор
1.6 GHz

Производител процесор
Exynos

RAM памет
2 GB

Видео чипсет
Mali-T830 MP2

Вградена памет
16 GB

Слот карта памет
Micro SD

Макс. капацитет памет
200GB


Oперационна система
Android 6.0
-------------------------------------------------------------------
Бюджет 200лв.
Приоритетно , за качване и гледане на филми.
Често изтриване и качване на нови данни.

Благодаря предварително за насоките.

:rock:
Chefo77 - майстор
Е всичко, което е клас 10, би ти свършило работа. 128 гигабайта на SanDisk или Kingston е между 100 и 130 лева. Не забравяй, че тези джаджи горят нерядко - не разчитай особено много на информацията в тях. Сменят ги, но каква полза, ако имаш важна информация на тях.
nikolov333 - майстор
Горяли са ми и Кингстън и А-Дата..имам една Samsung 64GB/Class10 от Технополис, която държи вече 5 години в 3 поредни телефона.
infomar
Не съм ползвал карта по-голяма от 32 GB до сега и не са ми давали повреди. Ползвал съм различни "кучи" марки. Работят с години безотказно.
lov - майстор
Колкото по голяма е картата толкова повече ще се влачи като се наложи да чете или пише на нея. А и колко информация искаш да наблъскаш на тоя таблет. Има си облаци и други места където спокойно можеш да си съхраняваш нещата. Та 16 или 32 GB е напълно достатъчна. Айде и 64 но реално не си саслужава. Казвам го от личен опит И на таблета и на телефона съм с 32 а кат ми се наложи ползвам флашки или на външен диск.
p.v.x - майстор
Една 64-ка от този тип: Samsung EVO Plus 64GB microSDXC Card Class 10 UHS-I MB-MC64DA , ще ми е достатъчна.

За 60 лева , и до гаранция да изкара(5г.) , стига. :-D

Ще се ползва за зареждане на филми , от високо-скоростен нет в града , и гледането им на село , до гьола , че там нета е слаб. :-D

То една от идеите , за купуване на таблета бе тази.

Чрез Smart View е много практично.

Благодаря.

:rock:
lov - майстор
Колкото и да е високоскоростен нета да сваляш филми през таблета си е мъка. Сваляй си ги на стационарен комп и после на флашка и си ги чети после направо от нея. Погледнах на бързо данните на таблета и не видях да пише някъде че потдържа OTG но би трябвало да може. Отделно флашките имат доста по голяма скорост на запис както и брой презаписва за разлика от микро картите. И винаги е по добре да са два отделни носителя. Та за тези пари една флашка и една карта.
nikolov333 - майстор
Няма проблем да се свалят филми от тракерите на телефона или таблета с utorrent и 4G скорост, само трябва да имаш достатъчно трафик. 64GB си е баш за филми особено, ако ги сваляш в HD формат, а със Smart View става перфектно.. Лаптопа и компютъра вече са за работа и игри, макар че и таблетите вече си имат външни клавиатури и мишки, които облекчават въвеждането..
sstefanov - майстор
Philips 64GB Class 10 в Кауфланд е 33.74 лв
Мисля, че е добро попадение!
p.v.x - майстор
Купих си на Samsung , 64GB , Class 10.
Стефанов благодаря за предложението , но вече я бях купил.
Беше с етикет за 60 лв. , но като ми я чекираха на касата , се оказа че струва 49 лв.
Та така.
Не ми се пише др. , че кофти обстановка в страната.
  • 1
  • 2

Тема "Каква микро SD карта?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: