Software и Hardware за GSM и мобилни у-ва
DundyTheCroc - майстор
Това прилича на някакъв ланчър, правен специално за огледалото. Ако отидеш в Settings/Apps, цъкнеш на браузъра примерно и после дадеш Launch бутона не тръгва ли?
kuuuuuul - майстор
Последната снимка е с цъкнат браузер и друго не може да се прави.Hoвoceлckи при тебе излизат ли нещата,имаш ли икона за андроида?
VLADO66 - майстор
Натисни шестте квадратчета горе в дясно в начален екран и ще ти излязат всички приложения на екрана
Hoвoceлckи - майстор
Трудно ми е писането от телефона. Не помня как стоеше въпроса с браузъра. Сега съм далеч от колата. Към 20ч и 40мин. ще съм там. Ако искаш дай телефон на лични, довечера ще ти се обадя.
kuuuuuul - майстор
Прекарах всички кабели,но с андроида не можах да се справя :sad:
Hoвoceлckи - майстор
До къде стигна? Няма ли други оборудвали се с такъв видео регистратор? Има ли опция скоростта да се показва в километри, а не в мили? GPS-а все ме вкарва в грях и ми се кара, че карам с превишена скорост, като това не е така. Има ли го и при вас?
kuuuuuul - майстор
За сега няма напредък.Предупрежденията за скорост може да се изключват,влез в настройките на навигацията.
Lisko - майстор
Като цяло доволен ли си?
Когато екрана свети, вижда ли се нещо в огледалото?
Сложи ли задната камера, има ли някакви проблеми при монтажа ?
kuuuuuul - майстор
За сега не мога да кажа окончателно мнение, защото съм го пробвал само веднъж до Перник и анти радара за сега още не съм го чул как работи,качеството на записа е много добро(вярно 5мп)Монтажа на задната камера зависи от колата,моята е Шаран и я монтирах над номера.За целта трябваше да свалям кората със съответните последствия за някои от щипките,за кабела през тавана трябват двама души.При мен задните стъкла са затъмнени и с обикновеното огледало не се вижда почти нищо.Междувременно от друг форум ми дадоха много полезен линк,но трябват повече познания(от тези които аз имам) за Андроида :sad:
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=711197
Hoвoceлckи - майстор
Аз навигатора почти не го включвам, но ми се ще нещата да са наред.
В огледалото образа направо е лош - тъмен и поразмазан, като да има и втори ... без значение дали е включен андроида - негов екран е само лявата 1/3 от огледалото. Мен лично ме удовлетворява като инвестиция.

Тема "Автомобилно огледало с камера и андроид" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: