Software и Hardware за GSM и мобилни у-ва
velsi - Почетен майстор
Направо гениално! Изтеглете от тука. Има и български.

Прикачен файл

ParisMap3.jpg
ParisMap3.jpg (69.12 KиБ) Видяна 19400 пъти
leonardo_vd - модератор
Не са лоши, но все пак Том Том е ненадминат.
velsi - Почетен майстор
Какъв е тоя Том Том? Я дай малко инфо?
velsi - Почетен майстор
А тука огромно количество Java игри и приложения за вашия телефон. Ама наистина много!
leonardo_vd - модератор
velsi написа:
Какъв е тоя Том Том? Я дай малко инфо?
Това си е навигация в реално време. Потърси в нета и ще видиш.
velsi - Почетен майстор
Хубава система е това "Том Том", но няма нищо общо с моя вариант. Трябва ти устройство със Symbian, GPS приемник.... става дебела работа.
leonardo_vd - модератор
velsi написа:
Хубава система е това "Том Том", но няма нищо общо с моя вариант. Трябва ти устройство със Symbian, GPS приемник.... става дебела работа.
Повечето от хубавите модели на нокия и някои на СониЕриксон са със Симбиан, или така наречените СмартФони /умни телефони/
Всичките ми телефони от 3 години насам с били такива и за това споделям че Том Том върши перфектна работа като навигация. Пробвал съм я лично само че лошото е че за българия ката за сега поне няма подробна, а само главните пътища.
naB4o - специалист
Ами и двамата леко се преплетохте, Велси показа карти, а Леонардо започна да говори за GPS :)
TomTom e просто върховна система особено за САЩ, използва се със лекота по всички пътища и е страхотен "компас"
Най-новите модели телефони си имат вграден GPS, и изпълняват почти същата функция като том-тома само, че с по-малка прецизност :) Има и приложения за тези телефони (по-висок клас, използващи 3г или едж, които са без GPS) които спрямо местоположението ти около клетките ти посочват на въпросните карти къде си що си :) (но е леко солено откъм едж-трафик)
:) чак сега видях от кога е темата :)
velsi - Почетен майстор
Да тя темата е доста стара. Аз отдавна съм сменил телефона, вече имам такъв с GPS и ползвам Гармин. Това е най-доброто за България в момента поради наличието на подробни карти. Иначе Том-том за България не върши работа поради липсата на свястна карта. За тези, които нямат такава възможност предложеното в тази тема си остава добра алтернатива.
naB4o - специалист
Примерно една Нокиа Н95 и един iPhone 3G със вграден GPS вършат добра работа за нашата държава :)
спирам със спама, сори че ъпнах темата :)

Тема "Пътни карти за GSM!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: