Software и Hardware за GSM и мобилни у-ва
KngRoo - напреднал
Здравейта, имам един нов проект и за целта ми е нужно да си направя калъф на таблета. По-точно да го "излея" около него, но не знам как се прави.
Някой да удари рамо?
pipilica - майстор
Ми лесно, мажеш таблета с грес, хубава мазна, и почваш да отливаш на бавна струя. :? :?
Що се занимаваш с глупости ми не си купиш готов отлят.
KngRoo - напреднал
Целта ми е да направя такъв като на клипа..
https://www.youtube.com/watch?v=Y22chsKW6EU
Черното с което обвива таблета предполагам си е обикновен плат, но каква е тази смес с която го маже? Тя ме интересува..
А също така мисля, да сложа черен плат, стъкломат и чак отгоре да мажа.. Някакви идеи?
stamenov1 - специалист
Маже с епоксидна смола. Плата служи за армировка. Таблета можеш да обвиеш първо със скреч фолио, а после с хартиеното тиксо.
nv952 - майстор
Гледах ти видеото което си дал и идеята не е лоша АМА,
Преди да почнеш да го правиш си спомни че си в България.Освен ако колата ти не е в гараж де.Иначе на паркинг това нещо не би седяло повече от месец-два.
Приятел който си купи кола,от мързел като си свали GPS-са го оставяше до ръчната и едни прекрасен ден нямаше прозорец :-D
Сега вече където и да иде или го носи със себе си или в джапката.

Дай малко уточнение-на каква кола ще се мъчиш да го слагаш,за какво ще го ползваш.Пък и няколко снимки не струват пари....безплатно е.Ако чакаш помощ,онагледи обстановката.
И не разбирам защо не си вземеш една поставка за таблет.И си готов.
Ако таблета е от скъпите забрави да си го оставиш в колата и да го намериш там.Може да спреш де пиеш кафе и да не го намериш.
prascho - майстор
Стига параноя, нали сме в България, кой ще тръгне да краде таблет в кола на стойност от 160лв нагорее............. :-D :-D :-D

Отговор: 100% от мангалите и 50% от българите. Рискът е премерен :lol: .
nv952 - майстор
Остъй таблета....вчера бях в сервиз за колата и едни човек казваше как като ходил да си купи кола (99г),на връщане спрял да иде до тоалетната и му свалили тасовете :-D
пп Имам предвид че колата е 1999 година произведена.
Последна промяна от nv952 на ср фев 11, 2015 7:19 pm, променено общо 1 път.
Gnus - специалист
:-D Ами и тях в жабката
bai_bradyra - специалист
В едно близко село тасовете ги свалят в движение... :lol:
KngRoo - напреднал
Отгоре ще оставя процеп, за да мога да слагам и махам таблета. няма да го оставям я. Снимки няма как да дам, тъй като още ми е като идея в главата.. Не искам да купувам готова поставка, друго е да си го направя сам, нали това е идеята на форума. Даже така ще ми излезе по-скъпо, но ако си взема поставка го няма удоволствието като ме попитат "От къде е тази поставка?" и аз да отговоря "Няма я по магазините0" :D Колата е Volvo 460, ще го ползвам предимно за музика и GPS.

Тема "Как да си направя калъф за таблета?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: