Software и Hardware за GSM и мобилни у-ва
prascho - майстор
привет,

Днес баща ми се оплака, че таблета не се стартира. Нямам идея какво точно е станало и какво е направил. Най-вероятно е натиснал продължително няколко пъти бутона на звука вместо този за стартиране. И аз опитах на няколко пъти да го пусна, но не става. Дали е заключен или плаче за сервиз?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Зареден ли е?
prascho - майстор
Да, позаредихме го и дори е топъл корпуса.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Ако е заключен, няма ли да съобщи по някакъв начин?
Имате ли някое невинно детенце подръка? Забелязала съм, че децките ръчици действат обратно на старческите, включват всякаква техника без усилие. Не се шегувам съвсем, имам си статистика
prascho - майстор
Деца нямаме :). И как няма да сме държавата с отрицателен ръст на населението в ЕС.

П.П. Дълги години бях с впечатление, че под n_a се крие мъж, а то какво излезе :-D .
П.П2. И прасета нямаме :lol: .
ArturDent - Почти Безобиден
Сори ама ме мързи да превеждам

Първото е че има копче някъде върте

Второто - Че трябва да натиснеш и задържиш копчето за включване и копчето за намаляване на звука.
При някой модели, ако има и копче за началния екран - трите копчета.
Ама да си упорит - натискай до 30 секунди.
How to Soft Reset or reboot or Restart the LENOVO IdeaTab A3000?

LENOVO Tablet IdeaTab A3000 is not removable battery, so we can not open the back cover, to do a soft reset or reboot or restart. What we should do if the LENOVO IdeaTab A3000 hang or get stuck in the middle of the applications? LENOVO IdeaTab A3000 already have soft reset button a small hole next to the GSM SIM card slot. We can press this button to do a soft reboot or restart the Tablet while stuck or frozen. This step does not remove the sensitive data on LENOVO IdeaTab A3000 is only to procedures for the shutdown or force. Another widely accepted alternative to do a soft reset or reboot or restart the computer, you can access the menu Press and hold the power button for several seconds, and then the LENOVO IdeaTab A3000 pop-up menu appears to allow for reset phone. Choose restart/Reboot than theLENOVO IdeaTab A3000 will do a soft reset or restart.
How to Hard Reset a LENOVO IdeaTab A3000 with the hardware button:

Confirm and verify that the LENOVO IdeaTab A3000 battery is fully charged or not empty
Turn Off LENOVO IdeaTab A3000
Press: POWER + VOLUME UP about a few second, a warning appears on the A3000 LENOVO IdeaTab
The LCD will display the boot selection mode]
Choose the recovery mode (by pressing the Volume Down),
Wait a few seconds until the Android logo will appear
Keep pressing the power button to display the menu
Select: device Reset or erase data or clear the EMMC
Make sure that we are sure, we know that our application and data will be free or clear when Reset LENOVO IdeaTab A3000

Тема "Lenovo A3500-FL не работи??" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: