Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
gnt69 - майстор
Не отстъпвай. Аз се занимавам с геодезия, и съм стигнал до извода че основния проблем на селата и вилните зони са Ракията и Туршията. Едно време старците са сядали хапвали пийвали и решавали комшу ще ми отстъпиш ли метър 2 да вкарвам каручката и магарето, ще може ли да си направя гараж малко в твойто. Но старците ги няма вече идват наследниците, половината продават, другата половина влизат във владение на имота и викат геодезисти и се почват едни разправии да не ти е работа. Другото което може да се случи например минават колеги заснемат границите и правят план, после обявяване на плана кой чул кой не чул и пак разправии по нот. акт токова по скица толкова. :partyman:
Andri01 - майстор
Преди години отстъпих 1м./ към 15кв.м./ на братовчед ми - "Моля те,айде дай ми тази пътека,ще строя..."! В мое отсъствие продал имота,естествено без да се обади на сина ми и да върне тези 15кв.м! " Ами аз казах на новия собственик,че тази част е твоя,да ти я върне", глупости,нищо не беше казал! Аз си замълчах ,пък и слава богу новия комшия сега е разбран човек. Така се "прекарах" с тези 15кв.м. ,от добро сърце! Но здраве да е,карай!!
TACHO - специалист
В крайна сметка реших да ви послушам и коловете са сложени с минимално отстояние от около 5 см. от канапа (заради статистическата грешка).

Тема "Минимално отстояние на ограда?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: