• 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
prascho - майстор
Преправянето още не съм го направил. Обърнах чучура нагоре :-D . Нашите като ги няма за 1-2 дни ще действам.
colyo - специалист
Малко късно и по друг повод се порових в темата. Може и да съм закъснял с предложението, но ми се намира една дъга от парапет (втора употреба), който ми попадна още преди да започна строежа. Ако все още не си приключил сагата парапет и би могъл да ти свърши някаква работа, свиркай:))))))
Търся му мищурия как да го монтирам на стълбището, че малкия (на 2 г. стана мушмурока) взе да се катери по стълбите и умирам от ужас да не падне.
На правите участъци съм им намерил приложение.

Прикачен файл

20151014_204909.jpg

Прикачен файл

WP_001467.jpg

Прикачен файл

WP_001466.jpg
kuuuuuul - майстор
Благодаря за предложението,но на другата тераса е под прав ъгъл. :partyman:
kuuuuuul - майстор
Най после оправих вратите и колоните на гаражите и оградата в дясно.

Прикачен файл

къща 1.JPG
къща 1.JPG (86.28 KиБ) Видяна 2348 пъти
BLUEPUPIL - майстор
Поздравления за труда! С ЖП линиите наблизо има няколко възможности за местоположението на парцела, ако имаш желание уточни къде се намира.
kuuuuuul написа:
В интерес на истината аз съм върл противник на такива къщи винаги съм си я представял на един етаж и таванско,но мястото е само 300м.кв ...
Тука си напълно прав. Въпреки , че няма да продаваш, пазара на УПИ-та е такъв, че купувача и банките гледат основно парцела и подценяват значително построеното. В този ред на мисли, по отношение на бъдещето, два парцела с по-малки къщи дават възможност за далеч по-добро убежище за пари. Вложените пари и труд (който също е пари) са много и е станало много хубаво, но има и друг вариант. Или иначе казано, за да бъдем полезни на тези дето ще си тургат парите в недвижими имоти в райони, където цените ще продължават да растат, можем да кажем: Винаги предпочитайте комбинацията, голям парцел с малка къща, а не обратното.
1115 - специалист
вт авг 30, 2016 2:52 pmBLUEPUPIL написа:
Поздравления за труда! С ЖП линиите наблизо има няколко възможности за местоположението на парцела, ако имаш желание уточни къде се намира.
kuuuuuul написа:
В интерес на истината аз съм върл противник на такива къщи винаги съм си я представял на един етаж и таванско,но мястото е само 300м.кв ...
Тука си напълно прав. Въпреки , че няма да продаваш, пазара на УПИ-та е такъв, че купувача и банките гледат основно парцела и подценяват значително построеното. В този ред на мисли, по отношение на бъдещето, два парцела с по-малки къщи дават възможност за далеч по-добро убежище за пари. Вложените пари и труд (който също е пари) са много и е станало много хубаво, но има и друг вариант. Или иначе казано, за да бъдем полезни на тези дето ще си тургат парите в недвижими имоти в райони, където цените ще продължават да растат, можем да кажем: Винаги предпочитайте комбинацията, голям парцел с малка къща, а не обратното.
Поздравления и от мен. Малко е стара темата, но покрай термопомпите я изрових. От началото през 1994г до сега - 2х години много вода е изтекла и малко по малко всичко си е дошло на мястото.

За местоположението - стига да се знае, че е в София и да познава малко града, ще намери къде е къщата. Няма как - щом човек публикува снимки няма вероятно как да се скрие. Дори и Шоп, на който съм също голям фен.

П.П. Ами да, имах няколко часа излишни тази нощ и се заех с намирането на къщите на куууул и шоп. Вторият беше много труден, но няма невъзможни неща.

П.П2. О ужас, малко по-късно изпадам в шок и потрес.
BLUEPUPIL-2 - специалист
чет фев 14, 2019 8:35 pm1115 написа:
П.П. Ами да, имах няколко часа излишни тази нощ и се заех с намирането на къщите на куууул и шоп. Вторият беше много труден, но няма невъзможни неща.
През нощта на Свети Валентин и Трифон Зарезан се прави друго, ама явно и ти си откачалка като мен!
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пет фев 15, 2019 10:43 amBLUEPUPIL-2 написа:
чет фев 14, 2019 8:35 pm1115 написа:
П.П. Ами да, имах няколко часа излишни тази нощ и се заех с намирането на къщите на куууул и шоп. Вторият беше много труден, но няма невъзможни неща.
През нощта на Свети Валентин и Трифон Зарезан се прави друго, ама явно и ти си откачалка като мен!
Малко след еуфорията на празниците, да ви подхвърля, че няма нищо хубаво 20 години да строиш къща. Ако искате, поразмишлявайте над това
1115 - специалист
пет фев 15, 2019 10:43 amBLUEPUPIL-2 написа:
чет фев 14, 2019 8:35 pm1115 написа:
П.П. Ами да, имах няколко часа излишни тази нощ и се заех с намирането на къщите на куууул и шоп. Вторият беше много труден, но няма невъзможни неща.
През нощта на Свети Валентин и Трифон Зарезан се прави друго, ама явно и ти си откачалка като мен!
Ха, аз съм на 4х, така че празник и повод се намира всеки ден. Няма да чакам цяла година я, а това там 14.02 е за младежта.
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21

Тема "Ето до къде стигнах за 21 години" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: