• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9
Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
medel76 - специалист
Здравейте, искам да Ви моля за мнение тези които са по компетентни от мен.На пролет смятам да правя ремонт на покрива но има някакви пукнатини които започват от стената и слизат надолу.Според Вас от какво ще са и застрашават ли ми ремонта на покрива или тях първо трябва да оправя и после покрива?В едната стая има много големи пукнатини ,а в коридора по малки.Това е стара къща с каратаван дето му викат и той се рони.Ето вижте снимките:.
Моля за съвет!
Незная дали успях да я кача,не ми се е налагало да качвам снимки досега.Май не съм :? :cry:
housedoktor - майстор
опитай пак със снимките
medel76 - специалист
ами нало долу browse после add atachment и нещо не става,май са по големи и не искат да се качат,ако знаеш друг начин ми кажи.Мерси!
rulom - модератор
Трябва да ги направиш на необходимия размер.Аз ползвам VSO Image Resizer лесно е с нея, виж и в темата имаше и други програми.Свикни с една и си я ползвай.
Пускай пробите в темата за снимки, там се провеждат тестовете :wink:
Успех !
Последна промяна от rulom на съб яну 09, 2010 10:27 pm, променено общо 1 път.
vipltd - специалист
На първо място ще трябва да си направите железобетонен пояс,след снимките можем да Ви помогнем и за пукнатините.
medel76 - специалист
ето сега да видя след инсталацията на тази програма какво стана
medel76 - специалист
нищо не стана уж всичко направих :cry:
zdravko_dimitrov1986 - специалист
Снимки и тогава говорим.
Пукнатините активни ли са. Продължават ли да се развиват.
Поздрави.
rulom - модератор
Десен бутон на желаната снимка или снимки(маркирани) избираш програмата отваря се, задаваш нужния размер най-отгоре и ОК после я дириш снимката където е запаметена и я тураш тук според инструкциите.....лесно е :wink:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

Тема "Пукнатини" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: