• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
Чираче - майстор
Никой не може да спре бъдещето. Практичните хора строят къщи с метална носеща конструкция. Направена грамотно, след външната и вътрешна облицовка по нищо не личи, че е от метал. За съжаление на всички традиционалисти, любители на тухлите.
valentino_g - специалист
Дано само някой производител в България започне да ги прави.Иначе от Турция (ддс)+транспорт,Румъния(не съм сигурен).Звучи много хубаво,проект,разкрой по размер,и сглобяване.Няма тухли,бетони,майстори.
p.v.x - майстор
valentino_g написа:
.Звучи много хубаво,проект,разкрой по размер,и сглобяване.Няма тухли,бетони,майстори.
Във най близко бъдеще , ще ти трябва само програма.Къде лицензирана , къде пиратска.Зареждаш принтера и каквото си пожелаеш. Къща с всичките и екстри , от хиляди проекти. :-D :rock:
valentino_g - специалист
Ааа не,ще трябва да го съгласуваш с общината нали и те трябва да правят нещо.Там пък са толкова в час ,че ще гледат "умно".Винаги ще намерят нещо не в ред.На село ще ти искат "Озеленяване",я да сложиш пожарен хидрант за твоя сметка и после да го Дариш на ВиК,Организация на движението на улица която не е асвалтирана и минават овце и 5 коли на ден.А можеше толкова да е лесно.
vk - специалист
Дайте Български производител на такива метални къщи ?
Чираче - майстор
За момента не съм чул за такива. Аз мога да направя такава къща. Но нямам нито желанието, нито времето, ......
Falcone - помощник
vk написа:
Дайте Български производител на такива метални къщи ?
Единствено съм чувал и чел сайта на Евро хаус Пазарджик. Само за тях знам, че правят къщи с метална конструкция.

А според вас форумци, кой вид конструкция е по-добър - дървена или метална? :?
BLUEPUPIL - майстор
Прикачен файл:
100.jpg
100.jpg (45.95 KиБ) Видяна 2529 пъти
Прикачен файл:
200.gif
200.gif (42.85 KиБ) Видяна 2529 пъти
Чираче - майстор
Дай данни за инерционния момент на тия тенекета :? Че са леки, е ясно. Но каква е товароносимостта, и как се монтират. С поп-нитове ли?
Falcone - помощник
Тези профили продават ли се някъде или фирмите производители на къщи, си ги правят сами? :partyman:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "Къща с метална конструкция." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: