• 1
  • 2
Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
ArturDent - Почти Безобиден
angel_ov написа:
Я да видим в какво ще живеят наемателите!
Наематели, които ще живеят на такова място, ще е...т м....та на баракта.
Пък и тия цени дето ги пишеш... на горната граница - 700 лв. можеш да постоиш нещо в завършен вид (годно за обитаване, поне колкото тия контейнери)
sasho 28 - специалист
На мене пък ми харесват.Само че цената е неоправдано висока.
vipltd - специалист
Червения кръст ги раздава безплатно,след ...земетресения.
daniench - напреднал
става за лично ползване с условия при това,ама не регулиран парцел?
ток вода и други благини?
няма кой да даде наем за това или ако даде наем няма да е повече от
50 кинта на месец демек ако държиш парите в банка ще имат по голяма рентабилност на този етап
nicky_design - специалист
Колеги, колеги! Нямам идея защо е тази скептичност относно тия "обиталища" както им казвам аз,ама и най-малкото "нещо" е по-добро от "нищото". Може да нямат кой знае какъв вид,но наистина са уютни и разходите по тях са малко. Мой приятел живя 7 години в 2 стройтелни фургона долепени един до друг. Даже малката му дъщеря се роди там. Беше си напревил някой "тунинги" ама това е друга тема. Плащаше ток по 17 лева и все казваше,че Енергото го ограбват :).
zingiber - напреднал
Направо се чудя на продавачите на парцели,какви цени си слагат.Реда за вкарване на ток и вода е следния:докато не се урегулира парцел,може да се издаде само виза,но не и разр. за строеж.Без разр. за строеж не ти вкарват временен ток.Урегулирането може да се окаже процес с години или...невъзможно.В този случай купуваш гола поляна и си пасеш патките на нея,докато банката ти я вземе,поради неплатени вноски.Прекарването на вода е на линеен метър.ВИК искат...130 лв/метър.Въобще...Та до контейнер може и да не се стигне.
тази фирма предлага по-добри къщички, горе-долу за същите пари,даже може и по-евтино да дойдат от контейнера.
http://www.mig-03.com/bungalo1.html
аз лично мисля да си поръчм такава къщичка,видях ги тази година на стройкото и много ми харесаха
ArturDent - Почти Безобиден
ensiferum, първо попитай какво НЕ включва цената!
Например - основи, подови покрития, и т.н.
  • 1
  • 2

Тема ""Временната" къща-вариант ли е?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: