• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
Chefo77 - майстор
Мен пък ми е интересно как думата БИХА се съчетава с думата ФАКТ. Ако се бях родил 100 години по-рано, сега БИХ бил на 134, ама не съм - и тези 134 не са ФАКТ. Те са ПРЕДПОЛОЖЕНИЕ.
И защо като изсерете нещо ново на пазара (хубаво или лошо), веднага тръгвате да го сравнявате с (вероятно) най-познатото име в бранша? Искате да покажете, че произвеждате нещо много по-добро от Брамак (защото само с него сравнявате), обаче видите ли - то е малко по-скъпо. Не така.
Мога ли да задам един въпрос - тъй като е известно, че всеки термопластичен полимерен материал се характеризира с големи линейни разширения под въздействието на температурата, как се представят тези керемиди във времето? Сигурен съм, че някой някъде е правил такива сметки, но не ги видях на сайта.
И още нещо по сайта (на Ведерник) - по галерията по-скоро. Ако някой дойде и ми направи такъв покрив - керемидите да лежат направо на тези гредиччици, ще го набия, ще го осеменя и ще го изхвърля от обекта. Колкото и да съм профан в областта на покривите.

Офтопик: Представянето силно ми напомня на жалките напъни на позната да ме вкара в мрежата на световно(не)известна фирма-производител на козметика, която видиш ли - никой не знае, произвежда мнооого по-качествени неща, сертифицирани от незнайни институти, а само мааалко по-скъпи. Като е много по-, защо е на куфарна търговия?
4efo - напреднал
Губиш ми само времето да ти чета злобните писания към мой адрес.
Ти пак не си във час, защото ние говорим за консумативи към керемидите брамък. А не за консумативи за изграждане на покрив! :yawinkle:
Щом си против по-новите технологии за направата на керемиди, не си купувай!
А, ако искаш да се научиш на нещо ново, прочети и се образовай! Не злобей защото не можеш да го разбереш!
Pooh - майстор
Дечко, горкичък ... вече не си и забавен - жал ми е за теб.
Поне на един въпрос да беше опитал да отговориш ... поне кой клас си - да знам как се развива образованието (между нас да си остане - наблегни на българската граматика)?
Ефчо, дете невинно, няма консумативи към керемиди като понятие - керемидите СА КОНСУМАТИВ в изграждането на покрив. Избистри си малко рекламната стратегийка и пак се появи при батковците да размахваш пръстче.
И да не пропуснеш да се обадиш - знам, че отговори нормални не можеш да пишеш, но те не са и толкова забавни, а ти така искрено ме забавляваш ... :-D
complast - специалист
4efo написа:
Губиш ми само времето да ти чета злобните писания към мой адрес.
Ти пак не си във час, защото ние говорим за консумативи към керемидите брамък. А не за консумативи за изграждане на покрив! :yawinkle:
Щом си против по-новите технологии за направата на керемиди, не си купувай!
А, ако искаш да се научиш на нещо ново, прочети и се образовай! Не злобей защото не можеш да го разбереш!
Последния покрив дето го правих бе с керемиди "Брамак".Я ми кажи какви са тия "косумативи" дето все ги споменаваш
Pooh - майстор
complast написа:
Я ми кажи какви са тия "косумативи" дето все ги споменаваш
:-D :-D :-D
Да каже, ама като не знае ...
Младежа е изкарал до 5 клас и от тогава строи ЖП (може и да не е прелез, а път) и упражнява контрол (не се уточнява какъв и как го упражнява). Каквото са му казали чичковците - това пише, но не е запомнил добре всичко и ръси бисер след бисер.
complast, грабвай малко пуканки :popcorn: една бира :prost: и сядам да се посмеем на безплатния цирк, който ни спретва Ефо Четвърти :lol:
roofbuilding - специалист
Ето ви малко снимки да се посмеете
Прикачен файл:
123.jpg
123.jpg (92.73 KиБ) Видяна 5639 пъти
Прикачен файл:
124.jpg
124.jpg (81.78 KиБ) Видяна 5639 пъти
Уточнявам.
Снимките са на фирма, която професионално се занимава с покриви.
Pooh - майстор
Е, аз явно съм си тъпичък, но все си мислех, че капаците се слагат на било, но тук има и нови технологии - капаци по уламата. :prayer: Хвала на такивИ гении!
Това въпросните "космически" керемидки ли са?
roofbuilding - специалист
Тези са от другите, БРАМАК. На керемидите нищо им няма.
Pooh - майстор
Така е - добре седят и добре изглеждат, но който е измислил въпросният покрив ... с тези басейнчета над прозорчетата - оригинален е, спор няма.
Spokoiniq - майстор
Като тортичка, там може така за украса да боднат тия капаци :weedman: Много шукаритетно седи, хихихи
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

Тема "Полимерни Керемиди" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: