Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
Здравейте хора интересува ме имам място в града и искам да построя автосереиз метална конструкция тип сандвич панели сервиза искам да е около 100кв интересува ме колко ще ми излезе плочата?и за проекта колко ще ми вземат визи и работи?
kGitsov - специалист
bisermonov написа:
Да така е аз съм израснал в града живял съм и на село транспорта е доста голяма пречка, като се развие индустрията с ел колите и се надявам транспорта да поевтинее със сигурност бих живял на село за 15 м. съм в центъра на града. А на село спокойствие 1-2 декара райграс борчета бордюри от жив плет зеленинка цветя въздух и да си жив и здрав 130г.
Не разчитай..
докато постигнеш идилията и вече си си скъсил живота на половина хахах :rolleyes:
Фитилчо - майстор
Kambata123 написа:
Здравейте хора интересува ме имам място в града и искам да построя автосереиз метална конструкция тип сандвич панели сервиза искам да е около 100кв интересува ме колко ще ми излезе плочата?и за проекта колко ще ми вземат визи и работи?
За проекта и визи, на мен ми излезна около 5К .
плочата - 10К
Tsilkov - майстор
Панелите, стоманената конструкция, ролетните врати, дограмата и вертикланата планировка обаче са по сериозното перо.

Тема "Груб строеж" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: