Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
Вадим Владимиров да върне темата за покривите, защото, Първо- правилата важат за всички и никой потребител не може да премахва темата си и Второ над 15% от съдържанието и е от други съфорумци и няма право да го пипа. Подкрепете това искане!!!
Christo - майстор
Подкрепям!
(Защото професионалистите заслужават уважение и подкрепа!)
shotik - майстор
Имал съм такъв случай с моя тема и след многото нападки от някои колеги ,някои вече не пишат тук , си изтрих моите неща, защо ще трябва да ме обиждат , а аз да не мога да трия ,това запитах модератор ,който ми писа съобщение.

Та ако нашия колега е бил дълбоко засегнат ,защо да върне това което е писал ? То си е негово !

Много пъти е писано за такива дразги , има някои нарочно пишат така,че човек да се почуства обиден !

Когато се регистрира човек ,дали чете или не условията за участие ,трябва да знае ,че отношенията между колегите във форума трябва да е колегиално !
lov - майстор
+ 1

И аз се включвам в молбата да се върне темата.
Фитилчо - майстор
Christo написа:
Подкрепям!
(Защото професионалистите заслужават уважение и подкрепа!)
:^^:
zayko_bayko - специалист
Вадим,
много хора имат нужда от информацията , която даваш.Съветите и нагледните материали, помагат на всички Нас - захванали се да строим.На базата на такива съвети, можем да изискваме от строителите да са по-стриктни при изграждане на покрива.
+1
с уважение zayko_bayko
Tsilkov - майстор
Christo написа:
Подкрепям!
(Защото професионалистите заслужават уважение и подкрепа!)
+1
BLUEPUPIL - майстор
Вадиме ако си "корав циганин" както сам каза, ще върнеш темата иначе не те признавам за никакъв майстор. В уводните думи беше написал, че една от целите на темата е да научиш и ти нещо. И какво се получи, обиждаш се като ти се каже, че има и друго работещо решение и го приемаш лично т.е., че работата ти не е добра. За пореден път казвам пред всички, че си един от най-добрите майстори, чиито работи съм виждал. Вярно че повечето неща по които съдя, са били в чужбина, ама това още повече те повдига, щото ония работят с много пари и всякакви възможни глезотии. Знам, че за да направиш, качиш и обясниш всичките тези снимки ти коства много усилия и време. И предпоследно за края на темата с колоните, където може би преля чашата на твоето търпение. Колоните ги осъдих не за да ти противореча, а по-съвсем друга причина.При тази повсеместна беднотия хората нямат пари, за майстори и проекти и си правят нещата сами. Та някой ще си помисли, че така трябва да се прави (по документите го пише, като добрата строителна практика) и ще хукне да го прави, ако не прочете (къде другаде ако не тук), че може за почти същите пари да стане и по-добре. И накрая за скеча с goblins- Ако съм те обидил сърдечно се извинявам, ама аз разсъждавам по друг начин и ако някой напише нещо подобно за мен, ще умра от кеф. И вече съвсем накрая. Формата на темата има един ФУНДАМЕНТАЛЕН НЕДОСТАТЪК, поради който се стигна до тук. Всеки път когато се каже нещо против или се изкаже алтернативно становище, то автоматично се тълкува като негатив и се приписва на майстора и неговата фирма. Това не бива да е така, тъй като много хора ги е страх да питат (да засегнат някай парливи въпроси) и като резултат някой важни неща остават в полумрак. Например стъпването на дър. покрив върху ст. бет. елементи не е добре представено, а това е от фундаментална важност и т.н... За мен няма никакво значение, кой ще прави покрива и съответно ще прибере полагащото се възнаграждение, има значение само и единствено покрива да е здрав, красив и дълготраен...Строителната култура както по света така и у нас е на доста ниско ниво. Подобни теми имат ограмотяваща страна и дават отпор на стр. мошеници. Затова темата трябва да я има.
ArturDent - Почти Безобиден
RED-question написа:
Вадим Владимиров да върне темата за покривите
Вадим Владимиров, без съдействието на модератор или ако междувременно не станал:
- НЕ МОЖЕ да изтрие тема
- Може да промени заглавието на темата, ако е създадена от него
- Може изтрие, по-точно да си редактира собствените мнения, като ги направи с минимум един знак.

Тема "Петиция" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: