• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 13
Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
egomen66 - майстор
BLUEPUPIL - майстор
Изтривам си поста и се извинявам, не съм искал да обидя никого, камо ли да преча на форума.
Последна промяна от BLUEPUPIL на пон сеп 07, 2015 2:06 pm, променено общо 1 път.
lov - майстор
Изтрит пост.

Направих го по молба и извинение от BLUEPUPIL.

И най учтиво моля всеки започнал да пише в темата първо да осмисли за тука ли му е въпроса и имали какво да покаже което си заслужава. Форума е за взаимопомощ от знания идеи на не място за караници. Който има мерак да сподели направеното от него добре дошъл. Добре дошъл е също и този но с градивна критика защото винаги на всяко техническо решение има варианти за изпълнение. И е по добре да не се повтарят грешки.
Последна промяна от lov на пон сеп 07, 2015 4:35 pm, променено общо 1 път.
BLUEPUPIL - майстор
lov, Моля те най-добронамерено да изтриеш цитата от моя пост, за да няма конфронтация. Признавам, че сбърках и проявих неуважение. Действах прибързано, под въздействие на емоция и моля за извинение. А обидата за кенефа я остави, на мени ми харесва като ме хокат, почнат ли да се умилкват = Get in/into trouble.
egomen66 - майстор
Леко отклонение от темата.. Ако един бизнес , зависеше от участието на дадена фирма във форума.. тежко му на собственика на фирмата.Факта , че някой показва нагледно своите умения е похвално и аз го адмирирам. Всеки сам взема своите решения относно използването услугите на дадена фирма.Затова са и личните съобщения. :heart: :partyman:
Както Вадим каза по на горе...дерзайте. Аз ще си позволя да го допълня - Дерзайте градивно и нагледно. :)
BLUEPUPIL - майстор
lov написа:
Изтрит пост.

Направих го по молба и извинение от BLUEPUPIL.

И най учтиво моля всеки започнал да пише в темата първо да осмисли за тука ли му е въпроса и имали какво да покаже което си заслужава. Форума е за взаимопомощ от знания идеи на не място за караници. Който има мерак да сподели направеното от него добре дошъл. Добре дошъл е също и този но с градивна критика защото винаги на всяко техническо решение има варианти за изпълнение. И е по добре да не се повтарят грешки.
Eто го градивното от мене- Показал съм (може би за пръв път във форума) двоен фалц. И май съм уцелил темата с подходящо за това заглавие: Покрив - НАПРАВИ САМ...Алтернативни решения.
lov - майстор
Ей упорит си нямаш спиране с хваленето поспри се малко. Онзи ден един ми наду главата как фирмата си купили машина за допелфалц /Doppelfalz/ и на всяка десета дума само това повтаряше като развалена грамофонна плоча.
Далеко ми беше да го натоваря и да го кача на един покрив от 200 квадрата и да му покажа че той е правен преди 45 години от един самоук майстор и то на ръка. :lol:
egomen66 - майстор
VLADO66 написа:
Има и такива. http://www.armormat.com/bg/coppers.php
Не е като да няма идеи , но си трябва майсторлък... :shock:

Прикачен файл

04.jpg

Прикачен файл

home_pic2.jpg
home_pic2.jpg (51.37 KиБ) Видяна 1566 пъти
botev_fen - напреднал
Koлеги, ще ми трябват около 500 бр гледжосани керемиди гръцки , модел Европа. Някой да ми помогне от къде около Търново да намеря такъв модел ?
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 13

Тема "Покрив - НАПРАВИ САМ...Алтернативни решения" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: