• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 13
Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
egomen66 - майстор
egomen66 написа:
Лично аз нямам познания в тази сфера. Но с интерес бих следил, различни похвати , мнения , и всичко свързано с темата. :)
Лаская се , че ме слагате до Вадим , но се налага да се самоцитирам.... :partyman:
BLUEPUPIL - майстор
egomen66 написа:
egomen66 написа:
Лично аз нямам познания в тази сфера. Но с интерес бих следил, различни похвати , мнения , и всичко свързано с темата. :)
Лаская се , че ме слагате до Вадим , но се налага да се самоцитирам.... :partyman:
Нещо не си ме разбрал.
BLUEPUPIL написа:
egomen66 или някой друг, който да се вмества в условието да е лаик на тази тема.
egomen66 - майстор
Много добре съм разбрал , какво искаш да кажеш...ЗАЩОТО ВАДИМ АКО Е ЛАИК , ТО АЗ СЪМ КОСМОНАВТ. :idea: Писна ми от безсмислена полемика.

Прикачен файл

images  hmhgd.jpg
images hmhgd.jpg (12.44 KиБ) Видяна 1818 пъти
Последна промяна от egomen66 на съб сеп 12, 2015 2:53 pm, променено общо 1 път.
radius - майстор
Какво лайква Вадим викаш :lol: ?
crez - майстор
Ето и от мен нещо:http://krovlyakryshi.ru/obsluzhivanie/u ... -rabot-377 а ето и машини за направа на покрив от ламарина.http://www.ale-technology.ru/krovelnyy- ... nyy-stanok Измисли го хората, няма чукове,няма клещи, няма ножици всичко машинно.
Svetoslavoff1 - майстор
"...Такой вид кровли подразумевает изготовление панелей с двойным стоячим фальцем, после чего производиться укладка панелей на крыши зданий и завершающая операция осадка и закрытие фальц-замка..."
Е за това последното май не са показали машинка :?
BLUEPUPIL - майстор
Я да поясниме тука ,че egomen66 направи от постовете ми пълна каша и ме кара зорлем да влизам в обяснителен режим.1..Не те слагам до Вадим а те квалифицирам като лаик без да влагам нишо лошо в думата. Което впоследствие e потвърдено:
egomen66 написа:
Лаская се , че ме слагате до Вадим , но се налага да се самоцитирам....:partyman:
egomen66 написа:
Лично аз нямам познания в тази сфера. Но с интерес бих следил, различни похвати ,мнения , и всичко свързано с темата. :)
2..После ми приписваш , че съм казал ,че Вадим е лаик ,а ти си
космонавт:
egomen66 написа:
Много добре съм разбрал , какво искаш да кажеш...ЗАЩОТО ВАДИМ АКО Е ЛАЙК , ТО АЗ СЪМ КОСМОНАВТ.
Категорично не съм и загатвал такова
нещо. Ето го оригиналният пост:
BLUEPUPIL написа:
Айде сега да направим един live експеримент, с участието на снимките показващи обшиване на комин, качени
от Вадим
и egomen66 или някой друг, който да се вмества в условието да е лаик на тази тема. За мен ще бъде интересно (пък и вярвам за всички останали) да се види: Дали е възможно само по снимки (и без моите или на някой друг
дълги, напоителни и отегчителни обяснения с думи подкрепени с графики и чертежи) ДА СЕ ОБШИЕ КОМИН с качество на изпълнението,което да позволи сравнително безпроблемна експлоатация? Дерзайте и да дискутираме резултата. Щото в другата тема Вадим ме съветва да пусна моя тема за покривите, ама ако хората се справят с нещата само по снимки, то задълбоченото представяне става безсмислено (само дето ще ми отнеме бая времe).
Аман! Драснеш два реда, после те принуждават да даваш две страници обяснения.
crez - майстор
Svetoslavoff1 написа:
"Е за това последното май не са показали машинка :?
Изгледай докрай клипа, машинката за затваряне върви сама по шева :wink:
:wink:
Вадим Владимиров - специалист
Много вяло я развивате темата нещо? :)
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 13

Тема "Покрив - НАПРАВИ САМ...Алтернативни решения" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: