Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
Ивето - помощник
Предстои ми да избера цвят, в който да купя структурната мазилка. Разполагам с каталози, но не искам да рискувам, като избера цвят, който положен върху къщата да не изглежда добре. Въпросът ми е ползвал ли е някой от вас услуга на специалист, да ме ориентирате за цени. Става въпрос за София.
VLADO66 - майстор
Виж в този каталогкакъв цвят ти допада. http://www.ralcolor.com/ За фасада се избират по меки тонове/без ярко жълто заради насекомите/.Всеки производител си има собствена палитра/картелка/ с цветове.Когато се избират два цвята на фасадата е нужно да бъдат най-малко през тон,заради контраста при отделянето на архитектурните елементи.
Ивето - помощник
Благодаря за отговора! За жълтият цвят и насекомите и аз прочетох някъде. Избрала съм фирмата, от която ще купя мазилката. Имам в къщи каталог с цветовете, които предлагат. Проблемът ми е, че не искам да рискувам. Нямам право на грешка, искам предварително да знам как ще изглежда къщата. Не искам изненади, а съм сигурна, че сама не мога да се справя. Професионална помощ ми е необходима.
nikolson - майстор
На сайтовете на някои фирми има частична информация, или предлагат консултации.
timo1 - специалист
Фасади всякакви готови,все някъде ти е харесал цвят,направо ходи и питаи на место за цвят и откъде... :)

Тема "Фасада на къща" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: