Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
Здравейте! Извинявам се предварително , ако това не мястото за моя въпрос, но ми предстои реконструкция на покрив на ателие в 4 етажна къща в София.Извадени са всички разрешителни , имам одобрен арх.проект.Трябва да се премахне съществуващата кострукция над две стаи с квадратура 30 кв.м , но плочата е бетонна и да се изгради капандура с необходимата височина ..Бяха ми препоръчали майстор и фирма , но телефоните им не са активни и с една дума : в неизвестност са. Моля препоръчайте ми изпитана фирма , която би свършила работата качествено , в срок и коректно .Благодаря!
vsterev - специалист
MaYa_E написа:
Здравейте! Извинявам се предварително , ако това не мястото за моя въпрос, но ми предстои реконструкция на покрив на ателие в 4 етажна къща в София.Извадени са всички разрешителни , имам одобрен арх.проект.Трябва да се премахне съществуващата кострукция над две стаи с квадратура 30 кв.м , но плочата е бетонна и да се изгради капандура с необходимата височина ..Бяха ми препоръчали майстор и фирма , но телефоните им не са активни и с една дума : в неизвестност са. Моля препоръчайте ми изпитана фирма , която би свършила работата качествено , в срок и коректно .Благодаря!
Вадим от форума се занимава с покриви, потърси му координатите.
vsterev написа:
Вадим от форума се занимава с покриви, потърси му координатите.
Благодаря ! Той беше майстора ,който ми бе препоръчан ,но не мога да го открия ,телефоните и адреса на офиса не са актуални ...
krasi92 - майстор
Софиа ул.''резбарска'' 24
Фитилчо - майстор
Актуални са си телефоните на Вадим.

0877053091

Тема "Реконструкция на покрив в София-въпрос" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: