Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
tundrata93 - специалист
Здравейте искам да си регулирам вратата на балконската врата на зимен режим,но само от горния край прилепва доста плътно.В долния край там където е най-важно за студа слагам лист хартия и съвсем лесно си го дърпам.С шестограма съм регулирал елипсите и 4 те са в едно и също положение но долния край няма ефект.

Прикачен файл

received_347769784381493.jpeg
received_347769784381493.jpeg (103.73 KиБ) Видяна 995 пъти
tundrata93 - специалист
пон окт 23, 2023 12:11 amtundrata93 написа:
Здравейте искам да си регулирам вратата на балконската врата на зимен режим,но само от горния край прилепва доста плътно.В долния край там където е най-важно за студа слагам лист хартия и съвсем лесно си го дърпам.С шестограма съм регулирал елипсите и 4 те са в едно и също положение но долния край няма ефект.
Някой не се ли е сблъсквал с подобна ситуация
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пон окт 23, 2023 10:43 amtundrata93 написа:
пон окт 23, 2023 12:11 amtundrata93 написа:
Здравейте искам да си регулирам вратата на балконската врата на зимен режим,но само от горния край прилепва доста плътно.В долния край там където е най-важно за студа слагам лист хартия и съвсем лесно си го дърпам.С шестограма съм регулирал елипсите и 4 те са в едно и също положение но долния край няма ефект.
Някой не се ли е сблъсквал с подобна ситуация
Надали им трябва да са в едно и също положение
miroki - майстор
Ако на око е в най-прибрано положение, не ти остава друго освен да подложиш нещо. Иначе, трябва да развиеш планката и да се мъчиш да я попреместиш. Но малко зор.
Преди години, ми бяха объркали пантите. Бяха на обратно. Но това е до конкретна марка дограма.
tarlyo - специалист
Насрещника може да не е на място и да не закопчава.

Тема "Зимен режим дограма" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: