• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 17
Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
kabel4e - специалист
цени не мога да си спомня защото са слагани преди повече от 3 години. Подмазал съм ги с разтвор защото при силен вятър навяваше под капаците и прокапа на няколко места. Между другото най вероятно след някоя година пак ще подмазвам защото върху лаковото покритие разтвора се рони.
tuninghuman - специалист
значи това са керемидките на 3 години ... браво не са мръднали ... с4упени имало ли е?
kabel4e - специалист
Досега не съм сменял керемида. Счупени разбира се имаше когато ми ги докара на палетата, но бяха малко. То каквито и да вземеш ще има брак.
tuninghuman - специалист
kabel4e написа:
Досега не съм сменял керемида. Счупени разбира се имаше когато ми ги докара на палетата, но бяха малко. То каквито и да вземеш ще има брак.
не аз точно това питах ... след като са положени ... то ясно 4е докато стигнат до теб и 6е има с4упени ...
Svilen22 - специалист
tuninghuman ето сайта на пясъчно полимерните керемиди/сигурно вече си го чел/ http://www.stroikom2001.com/ И аз съм се спрял на тях.Тук има нагледно със снимки сух монтаж. Само капаците не е показано със снимки как се монтират.Дано ти е от помощ. :-D
Последна промяна от Svilen22 на ср окт 15, 2008 8:14 am, променено общо 1 път.
Spokoiniq - майстор
Не са дадени допустмите наклони, а много ми трябват!
stanetzz - специалист
Svilen22 написа:
tuninghuman ето сайта на пясъчно полимерните керемиди/сигурно вече си го чел/ http://www.stroikom2001.com/index.php. И аз съм се спрял на тях.Тук има нагледно със снимки сух монтаж. Само капаците не е показано със снимки как се монтират.Дано ти е от помощ. :-D
Вчера и аз купих от полимер-пясъчните.Днес се обаждах на производителя в Дулово- значи капаците се монтират СУХО, без подмазване. Казаха, че може да се използва за всеки случай под тях някаква лента на Брамак, май самозалепваща.
astrata1 - напреднал
ето малко снимки

Прикачен файл

008387400.jpg
4 и памета на апарата свърши
008387400.jpg (43.6 KиБ) Видяна 10450 пъти

Прикачен файл

008387404.jpg
3
008387404.jpg (40.06 KиБ) Видяна 10450 пъти

Прикачен файл

008387407.jpg
2
008387407.jpg (83.93 KиБ) Видяна 10450 пъти

Прикачен файл

008387412.jpg
1
008387412.jpg (57.54 KиБ) Видяна 10450 пъти
tuninghuman - специалист
добри включвания ... благодаря и за снимковият материал :)


astrata1 - това са полимерните нали? на колко време са ?
astrata1 - напреднал
Да полимерните са на 1 месец .Доста са здрави скачах отгоре им мятах ги много здрави се оказаха,ще снимам още и самата керемида смятам да снимам както е срязана ,ще има още снимки
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 17

Тема "Керемиди" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: