Почерпете информация и ценни съвети от темите за окачени тавани или разгледайте
изпълнители за окачени тавани и сравенете оферти и цени за вашия предстоящ проект
GeorgiRadevDu - специалист
Нещо такова ти трябва. Като се освободя ще ти го снимам.
GeorgiRadevDu - специалист
лесно и просто за изпълнение като видиш картинката

Прикачен файл

скрито споликарбон.JPG
скрито споликарбон.JPG (24.56 KиБ) Видяна 6061 пъти
тонито - специалист
Мерси.Искам да питам винтовете ще се виждат нали?А може ли да се измисли без да се виждат?
GeorgiRadevDu - специалист
Единият вариянт е да се виждат, сложи винтове с цвета на профила.
Вариянт 2 - залепваш профилите, но при смяна на лампите ще трябва да лепиш и отлепяш.
Сега ми дойде на ум и трети вариянт, мисля ще е най-удачен, ще го
нарисувам набързо.
Всичко зависи какъв модел ще избереш. :headbash: :thumbs:
Успех.

Прикачен файл

трети вариянт.JPG
трети вариянт.JPG (15.41 KиБ) Видяна 6033 пъти
тонито - специалист
Последния вариян най много ми допадна...благодаря ти
pesho - специалист
Колегата импровизира в движение,май :? ...
тонито - специалист
pesho написа:
Колегата импровизира в движение,май :? ...
Лошо няма...като няма правила .......
vesbond - специалист
Мисля, че ставаше въпрос за таван! И тази схема е по-удачна за стена. Такова изпълнение на таван, според мен, не трябва да се затваря с нищо. По-ефектно ще стои, ако улея е отворен. Колко трябва да е широк улея?Въпроса ми е към автора на темата!
pesho - специалист
тонито написа:
pesho написа:
Колегата импровизира в движение,май :? ...
Лошо няма...като няма правила .......
Разбира се,че лошо няма,когато човек знае какво прави..Според мен улеят не трябва да е широк повече от 5 см,за да изглежда "на място" и в никакъв случай да не се затваря.Мисля,че на снимката не е гипсокартон и осветлението-не със "пури".Като гледам светлината ми прилича на дизайнерско изпълнение на BARISSOL,NEWMAT,EXTENZO и т.н.-"опънати стени"+някакви плоскости .Но не пречи да се импровизира и с гипсокартон...
Последна промяна от pesho на вт яну 22, 2008 10:03 pm, променено общо 2 пъти.
zliabili - специалист
Въпросният улей исках да си го направя в мойта стая,но вече направих една фигура.Когато стане готова ще кача снимките,но със сигурност ще си направя улей-лента в хола.За хола си мисля да е поне 20см,че ще е добре все пак да свети.Но нещо не мога да си представя как ще изглежда незтворен улея(като се виждат лампите),а и другия ми въпрос е има ли нещо такова,че лум лампи не са за предпочитане защото трептят :? :roll: :-D .А какво ще кажете за неоновата светлина(цена,размери) :roll:

Тема "Светещ улей???Моля за помощ!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: