Почерпете информация и ценни съвети от темите за окачени тавани или разгледайте
изпълнители за окачени тавани и сравенете оферти и цени за вашия предстоящ проект
leonardo_vd - модератор
Браво и от мен.
nasko1 - специалист
Стефан написа:
А колко сантиметра е радиуса на този окачен сектор?
Ами 270см UD-то на перваза ми беше толкова.
radoraev - специалист
abe.....nema6e nujda vaobste ot oka4va4i ama kakto i da e.....no stom ima6 merak.......i az kazvam bravo.........mislia 4e nema da padne ako ste i bloka da se srine :lol:
radoraev - специалист
imam predvid ako si 4uval za dvuredova konstrukzia----edno nosesto da be6e slojil v sredata i da nablaska6 nabarzo montajnite i kray--gore dolu za 1 h rabota
radoraev - специалист
ama ....4ekayte be...az sega vijdam UD-eto deto si go obarnal nagore na ovalnoto perde....sto si se ma4il taka?Moje6e da si go nazepi6 i da si go obarne6 horizontalno i tam da ti vlizat posle CD-tata---i togava perdeto sasto se yaviava oka4va4 i za tova ti vikam 4e v sredata edno nosesto ste e dostata4no--pri dvuredova konstrukzia,koiato pozvoliava vav vseki moment da mradne6 profila ako ti pre4i nesto,da korigira6 i t.n.
radoraev - специалист
БРАВО!!!!!!!!!!!!
petrov_ - специалист
Браво много добре е станало.И на мен ми предстои да правя нещо такова но досега не съм правил
tihogr - специалист
Като за първи таван е повече от добре.
Бравос и от мен.
leonardo_vd - модератор
Rado prav si za kritikite, no pone gi saberi v edno mnenie. Ne e uda4no da ti pravq zabelejka za kirilicata, no vse pak az pi6a ot telefon sega i nqmam kirilica, taka 4e te molq da si redaktira6 postovete kogato moje6. Ina4e otnosno zabelejkata ti kym avtora na tavana te podkrepqm na 100%

Тема "Първия ми окачен таван - мнения" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: