Почерпете информация и ценни съвети от темите за окачени тавани или разгледайте
изпълнители за окачени тавани и сравенете оферти и цени за вашия предстоящ проект
VenY - помощник
Здравейте!
Предстои ни ремонт на тавана на една къща на село. Покривът е с ондулин и на места има течове, които тепърва ще се отстраняват. Самия таван е гредоред, а върху него заковани стиропорни плоскости.

Чуденката е дървена вагонна шарка или някакъв вид пвц ламперия ще е по-удачно? Особено като се има предвид, че и бъдещи течове не са изключени... :?

Зад стиропора се откриха и гигански мравки, но предполагам с едно хубаво непръскване с препарат ще се ликвидират. :?

Финансовата страна не е за подценяване, така че ще се радвам на сравнително изгодни идеи за покриване на тавана!
ivouz - специалист
Аз не разбрах на покрива ли му предстои ремонт или на тавана?
шоп - майстор
Така зададен въпроса и на мен не ми стана ясно на 100% но да опитам да гадая въпроса:-)

Предполагам автора на темата иска завършващо вътрешно покриитие на обитаем таван. Аз бих препоръчалевтина ПВЦ ламперия ( около 6 лв м2) Лека е, не гние ако има теч, ако не я пече директно слънце не старее. Недостатъка и е пожароопасност и че ако се удари се троши.

Най-важното за мен е да няма течове, защото се предполага че ще има и вата, която ще се скапе при течове.
VenY - помощник
Съжалявам, че не сте ме разбрали. Просто и аз не разбирам от тези неща...

Покривът тече - ще се оправя, с ондулин е.

Съответно трябва да се оправи и таванското покритие, което към момента е стиропор и от влагата е повредено.
ivouz - специалист
Я снимай ,за повече яснота.Тук има компетентни хора .

Тема "съвет за таван на къща" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: