Почерпете информация и ценни съвети от темите за окачени тавани или разгледайте
изпълнители за окачени тавани и сравенете оферти и цени за вашия предстоящ проект
zliabili - специалист
в момента съм на вълна таван(от ГК и вата).искам да направя в тавана 1-2 СВЕТВЩИ ЛИНИИ като тази на снимката(тънката над спалнята),някой ако може да ми каже как да я направя и с КАКВИ ЛАМПИ е най-подходящо-става въпрос за спалня,но да подчертая,че това ще е основната светлина.А забравих да попитам и с какво мога ДА ЗАТВОРЯ УЛЕЯ? Благодаря предварително! :)

Прикачен файл

sveteshta lenta!!!.jpg
sveteshta lenta!!!.jpg (43.23 KиБ) Видяна 6513 пъти
Последна промяна от zliabili на нед яну 13, 2008 5:29 pm, променено общо 1 път.
radoraev - специалист
zliabili написа:
във момента съм на вълна таван(от ГК и вата).искам да направя в тавана 1-2 СВЕТВЩИ ЛИНИИ като тази на снимката(тънката над спалнята),някой ако може да ми каже как да я направя и с КАКВИ ЛАМПИ е най-подходящо-става въпрос за спалня,но да подчертая,че това ще е основната светлина.А забравих да попитам и с какво мога ДА ЗАТВОРЯ УЛЕЯ? Благодаря предварително! :)
Е нема такова животно.....хем да е улей и да има ефект на скрита светлина,хем да е главната светлина в стаята ти,хем да е улей и хем да е закрит.....или лампата е отвън и ти осветява или ти е вътре и дава некъв ефект само
zliabili - специалист
добре де.прав си но искам да си имам на тавана такова животно :-D колкото ще да свети.но ми кажи какккккк да го направя да изглежда така :-k
Takezo Sensey - модератор
много бих искал , да ви покажа моя но някой да ми обясни подробно как , да качвам снимки
Тани - модератор
takezo написа:
много бих искал , да ви покажа моя но някой да ми обясни подробно как , да качвам снимки

http://www.napravisam.bg/forum/viewtopic.php?t=5265
тонито - специалист
На мен също ми е интересно и ще следя тамата..аз мислех с плексиглас и вътре лум.лампи ама да подим колегите какви идеи имат................
marto - специалист
тонито написа:
На мен също ми е интересно и ще следя тамата..аз мислех с плексиглас и вътре лум.лампи ама да подим колегите какви идеи имат................
точно така :wink: не съм го правил но съм го виждал на таван

готино става
leonardo_vd - модератор
marto написа:
тонито написа:
На мен също ми е интересно и ще следя тамата..аз мислех с плексиглас и вътре лум.лампи ама да подим колегите какви идеи имат................
точно така :wink: не съм го правил но съм го виждал на таван

готино става
Мисля че направата му е елементарна и няма нужда да затваряте с плексиглас. Защо трябва да е затворен улея.
GeorgiRadevDu - специалист
Затвори бъдещия улей с парче поликарбон . Ако искаш слагаш
цветен поликарбон. За да сменяш пурите , обкантваш с АЛ профил.
Успех. :? :? :?
тонито - специалист
GeorgiRadevDu написа:
Затвори бъдещия улей с парче поликарбон . Ако искаш слагаш
цветен поликарбон. За да сменяш пурите , обкантваш с АЛ профил.
Успех. :? :? :?
МОже ли малко по -подробно и ако меже някоя снимка?мерси

Тема "Светещ улей???Моля за помощ!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: