Вашето лично помещение
prascho - майстор
Днес поръчах матрака и ми го докараха веднага. Не съм го тествал. Взех го на принципа на електроуред. В една от темите бе споменато, че човек привиква към матрак около 20-30 дни. С две думи файда от тест няма.
Тъй като веднага няма да се ползва да го извадя ли от найлона или може да остане така за 1-2 месеца? Подматрачните рамки също са в найлон.

П.П. На самата гаранция пише, че трябва да има условия за проветримост. Като, че ли не е хубаво да е в найлон.
prascho - майстор
Имам една чуденка и ще помоля за съдействие. Матрак Лукс с цип 160/200/18см означава, че това са габаритите на матрака или 18см е дебелината на ядрото? Моля ползвателите на този матрак ако може да се отзоват с мнение. Благодаря :).
maroka - специалист
Проветримостта е изискване, заради влагата в някои помещения. Също и лятно време, когато се потиш повечко по време на сън :)

В момента е пакетиран в суха среда, тоест няма от какво да се притесняваш. В складовете стои по същият начин.
Разопаковай го, когато дойде време за ползване.

PS. Можеш да се поглезиш с горен протектор - голяма благинка е :) Предпазва чаршафа от разхождане, поема голяма част от разляти течности - кафе, вино, бира, сок.... даже шампанско ;)
Също и намалява потенето лятно време, защото има "дишащ" ефект.

Моя го взех от една верига, в която всички ходим, за да ядем кюфтенца :D Беше около 15 лв. Засега съм доволен от него.
maistorcheto33 - специалист
И аз се чудя как да разпределя мебелите в спалнята. Според вас много ли ще е гадно, ако сложа спалнята под прозореца?
prascho - майстор
Не е добра идея главата ти да е под прозореца. Дай някаква скица на помещението и мебелите, които искаш да присъстват.
prascho написа:
здравейте,

да ви попитам дали някой от вас е ползвал услугите на този онлайн сайт:

http://mattro.net/producti.html?page=sh ... ory_id=577

до голяма степен се спрях на латекс Екон 18 см и виждам, че го предлагат с две възглавници аванта :). Ползват складове на дистрибутори и уж стоката не се залежавала....
Здравей,
ползвала съм услугите на магазина за матраци mattro.net от няколко години всички матраци в нас и на вилата както и на родителите ми ги подменихме като всичките ги поръчахме от там. Много са коректни всичко което поръчах от тях пристигна в срока който ми дадоха в повечето случай матраците пристигаха в рамките на 2-3 дни. Доставката им е безплатна в цялата страна. Единия от матраците които поръчах също беше на Латекс ЕКОН към които си се насочил този модел: http://mattro.net/producti.html?page=sh ... ory_id=578 който ми е много удобхен, а към матрака получих две възглавници Medical Spa които са също латексови и много комфортни .... става въпрос за този модел възглавница: http://mattro.net/producti.html?page=sh ... ry_id=3001

Успех в избора на матраци!
maistorcheto33 написа:
И аз се чудя как да разпределя мебелите в спалнята. Според вас много ли ще е гадно, ако сложа спалнята под прозореца?
Под прозореца определено не е вариант според мен. Дори и дограмата да ти е супер, все ще лъха хлад оттам през зимата, а лятото си пече. Пък и някак не е уютно, знам ли.

Тема "Разпределение на мебелите в спалня?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: