Вашето лично помещение
Хора, отдавна го мисля и сега вече имам възможността да си направя освежителен ремонт на стаята. В началото всичко ми изглеждаше много лесно, но след като сам отидох и си купих обзавеждането и като пристигна видях колко много съм се прецакал(изцяло от гледна точка на цветовата гама в която са мебелите, а именно светла череша с кант тъмна череша).Когато ги избирах ми изглеждаха хубаво, но сега вече са ми малко скучни и даже дразнещи, а за това допринася и цвета на стените-бледо зелено.Искам да ги пребоядисам, но не знам в какви цветове.И ми се ще всяка стена да е в различен цвят,например цветло жълто, тъмно жълто оранжаво и....не знам какво?Просто имам ужасно виждане за нещата.Моля ви за малко помощ и се извинявам за дългия поуст.
Emerald - модератор
Оле, недей така бе човек! :-D Как така ще пребоядисваш мебелите вместо стените? :lol: :lol:

Ако на една жена новата рокля купена с мерак не и подхожда на макияжа, тя сменя макияжа, а не пребоядисва роклята, нали.

Аз няма да се уморя да повтарям едно и също- сигурно вече досадна станах, но пак ще го кажа. Избират се първо мебели, текстил и наааай-накрая цвят за стените- така че да хармонират с интериора. И НЕ в обратна последователност. Харесали са ти мебелите- значи не са лоши. Явно не си пасват със стените.

Покажи снимка на мебелите и ще решим за цветовете! Не се излагай с преправяне!

Аз подозирам какво е станало...Черешата е дървесина с топъл цвят, а твоите оттенъци на цветовете най-вероятно са студени.

Не е задължително да сменяш цветовете, а оттенъка на дадения цвят. Покажи все пак мебелите така както са в боядисаната стая да не говорим наизуст, да видим къде е гафа, а и да се видят даденостите на самата стая!
Къде е казал че иска да пребоядисва мебелите?
Emerald - модератор
imevlado написа:
Къде е казал че иска да пребоядисва мебелите?
Вярно. :shock: :? Кога ли съм го чела недоспала, та така съм го разбрала... :lol: :igitt:
Извинения!

Тема "Проблем с цветовете на стените в спалнята" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: