Вашето лично помещение
zdraveite, radvam se 4e ve4e mojem da si korespondirame. imam izvestni zatrudneniq s moqata spalnq. stenite sa i boqadisani v bledo rozovo i se kolebdaq za cvetovete na mebelite v neq, vaob6te kak da q napravq ot tuk na tam? imam nqkolko idei, no nemoga da precenq to4no. bih vi pomolila ako mojete da mi pomognete s interiora - sa4etanieto na cvetovete na mebelite i stenite, zavesi, kilimi i t.n. az si mislq kato cvetova gama kato cqlo v staqata krem, venge, bqlo, 4erveno, zlatisto ili ob6to kazano iskam kombinaciata ot tezi cvetove no mi trqbva malko pomo6t - e razbira se ne na vsi4ki zaedno :) osnovnite sa tezi. staqata e po-dalga i tqsna ot obiknovennata staq. :?
====================
здравейте, радвам се че вече можем да си кореспондираме. имам известни затруднения с мояата спалня. стените са и бояадисани в бледо розово и се колебдая за цветовете на мебелите в нея, въобще как да я направя от тук на там? имам няколко идеи, но немога да преценя точно. бих ви помолила ако можете да ми помогнете с интериора - съчетанието на цветовете на мебелите и стените, завеси, килими и т.н. аз си мисля като цветова гама като цяло в стаяата крем, венге, бяло, червено, златисто или общо казано искам комбинацията от тези цветове но ми трябва малко помощ - е разбира се не на всички заедно :) основните са тези. стаяата е по-дълга и тясна от обикновенната стая. :?
rulom - модератор
Здравей, добре дошла, и да знаеш че в този форум пишем само на български!
Ползвай това, ако имаш затруднения :arrow: http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php
Последна промяна от rulom на вт апр 28, 2009 6:24 pm, променено общо 1 път.
NRG7 - специалист
vladi833, пусни снимки, или скици, ако имаш възможност, за да се види и прецени евентуално. До тук разбирам, че желанието ти е да бъде в топли, светли тонове, не мрачни, само това. Нагледно би било по-добре.
unclebim - специалист
Започва се от пердетата и дамаските, килими, мебели, цветът на стените е накрая - винаги може да се съобрази с останалото, докато обратното е по-трудно. Моят съвет е да не се съобразяваш с това розово задължително. Иначе крем с венге ще стане, въпреки че на мен венгето ми е тъмно, а бялото с червеното и златистото по-скоро като втори вариант за комбинация и то доста претенциозен по мое мнение. Идеи много може да има, важното е ти да имаш идея какво искаш. Има много материал в нета, разгледай, харесай нещо.
jimmy_bar - специалист
Разгледай тук http://gipsokarton.bahu.com/member/home ... ?id=563542 има интересни идейки.

Тема "Интериор за спалня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: