• 1
  • 2
Вашето лично помещение
mihailcankov - специалист
Ето я и нашата почти готова спалня останаха само мебелите и сме готови

http://www.snimka.bg/album.php?album_id ... d=12991195

Снимките не са с много добро качество ,но от сърце :lol:
Nikito0o - помощник
:) Браво ! Постарали сте се да си я направите уютна. Хареса ми съчетанието на цветовете :wink: ...Айде да ви е за здраве и ви пожелавам много интимни нощи !
sasooooooooo - "специалист"
Позволявам си забележка само относно кабела на климатика. Все пак ремонт сте правили и е трябвало да предвидите контакт горе до тавана. Сега тоя кабел все ще ви дразни, поне така мисля.
:? Като цветово се доближава и до нашата спалня.
mihailcankov - специалист
sasooooooooo написа:
Позволявам си забележка само относно кабела на климатика. Все пак ремонт сте правили и е трябвало да предвидите контакт горе до тавана. Сега тоя кабел все ще ви дразни, поне така мисля.
:? Като цветово се доближава и до нашата спалня.
Мен също ме е яд при положение че правих и инсталацията .... В другата стая няма да я допусна тая грешка. Това около вратата и прозореца лайсни ли са?Може ли да ми дадеш малко повече информация
,че ми харесах много .
mihailcankov - специалист
Nikito0o написа:
Айде да ви е за здраве и ви пожелавам много интимни нощи !
Като сложим мебелите или поне легло :lol: че на пода малко трудно...
svetliopi44 - Чирак...
Цветовете са свежи ...екстра със здраве:2thumbs: ... що не ги връзвате директно тия климатици се чудя само ... :? непремено ли трябва да са в контакт включени ...
sasooooooooo - "специалист"
mihailcankov, виж в другата тема съм написал.

svetliopi44, Климатика, ако не е на самостоятелен кръг, трябва е на контактен излаз. Ако е директна линия - може и на твърда връзка, без контакт.
mihailcankov - специалист
Благодарим за мненията :)
Имам един въпрос относно осветлението дали 3х40 вата ще са достатъчно ? Стаята е около 35 кубика може ли да се изчисли за кубатора колко вата са необходими или по преценка?
ribnikolaevi - майстор
sasooooooooo написа:
mihailcankov, виж в другата тема съм написал.

svetliopi44, Климатика, ако не е на самостоятелен кръг, трябва е на контактен излаз. Ако е директна линия - може и на твърда връзка, без контакт.
Защо?
Аз сега се пуснах отделни кръгове за климатиците, но къде мога да прочета повече по тази тема?
sasooooooooo - "специалист"
Ми щом са ти на отделен кръг си екстра! Кое те притеснява? В другата тема няма коментари за климатици :? А иначе виж поста ми от 18 юни 12:56.
  • 1
  • 2

Тема "спалня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: