Вашето лично помещение
Здравейте,
нова съм във форума и не съм много сигурна дали това е правилното място да задам моя въпрос.
Помещението е спалнята,казусът е следният: искам да сложа огледало с резмери 2 метра хоризонтално на 1 метър вертикално на стената над леглото.
Тъй като аз нищо не разбирам естествено търся майстор, който да свърши въпросната дейност.Обаче не искам да е с рамка ,а само стъкло,и ми обясняват че щяло да стане много тежко и задължително трябвало да се хване с дюбели(мисля че това е думата).Искам да попитам дали е възможно да се залепи за стената,така че да стои без дупки по огледалото и съответно с какво лепило?Мился че ги лепят със силикон,но ми казват, че огледалото било много тежко и имало вероятност да ми се стовари на главата барабар с мазилката :lol: За стената мога само да кажа че е тухла със шпакловка и латекс отгоре.
Благодаря предварително!
Тани - модератор
Колежке, добре дошла във форума! За да е по-лесно намирането на интересуващата ни информация е добре преди да зададем въпрос във който еи да е форум , да прочетем дали вече някой не е писал за нашия проблем и ако е писано , но ни интересува някоя подробност , да зададем въпроса си там! Чак когато установим , че няма нищо писано по темата тогава да напишем нова тема! Надяваме се за в бъдеще да спазвате това елементарно правило! Преди няколко часа отговорих на подобен въпрос , би трябвало да прочетете отговора и ако не ви е ясно нещо да питате там! Сега ще направя изключение , но се надявам за в бъдеще да се суобразявате при пускане на нови теми!

Вашия случай е аналогичен с другата тема и ако мазилката и шпакловката са направени качествено , не би трябвало да имате проблеми! Като се има предвид , че силите от тежестта са насочени право надолу , няма какви сили да деистват във хоризонтална посока за да се изкърти мазилката , че да ви падне на главата! Но не лепете с какъв да е силикон , за да не разяде покритието на огледалото!

Тема "Огледало на стената над спалнята" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: