Вашето лично помещение
предстои ни да си обзавеждаме изцяло спалнята и се колебаем какъв цвят да си поръчаме, като стените са в много блед цвят - жълто/оранж, пода още не сме го сложили .
Първият вариант за който мислим е комплект във венге + леко сребристо, но имам притеснение да не седи много мрачно като цялостно усещане:
http://www.labirint.bg/index.php?option ... &Itemid=40

Друг вариант - е цвят череша или нещо подобно като това:

http://www.labirint.bg/index.php?option ... &Itemid=40

Моля посъветвайте ме ... както и според вас първия вариант ако се изработи от череша дали ще изглежда добре.

Желанието ни е спалнята да стане максимално уютна и топла като излъчване:-))

:?: :?:
Emerald - модератор
Принципно и двата вида подхождат като цвят.
Ако трябва да избирам лично, не бих избрала нито един защото и двата модела еднакво не ми харесват. Но въпрос на вкус. :? Ако трябва да избирам тази спалня, която да даде максимално топло излъчване, то черешата разбира се.
Emerald,

благодаря ти за отговора, а какъв стил на теб ти харесва...пусни линк с някоя идея :) :)

и ние се чудим ли чудим, то сложна работа е това да избереш. на мен това, което ми харесва са по-извитите табли...

всяко предложение ще ми е от полза...
Emerald - модератор
За такива неща не се дават съвети- вкуса е нещо много индивидуално. :roll: Да си кажа честно много рядко някой ме е питал какво ми харесва на мен и по тази причина, а също така защото спалните са ми слабост, с радост ще отговоря. Без ни най-малко да давам на някой тон с това или да демонстрирам каквото и да било- просто защото стана дума за това какво харесвам.

Идеалната спалня за мен трябва да е олицетворение на лукс и величественост с много будуарен и аристократичен дух. Никакви гардероби като отделностояща мебел не приемам. Гардероба трябва да е вграден или гардеробно помещение в съседство. Леглото с високи двойни матраци, с голяма и величествена табла,разкошно спално бельо с много възглавници. Много изискани кралски и магически цветове-крем, бордо, злато, лила...Осветление с красиви отблясъци, свещи, огледала. Меки кресла или лежанки, някоя малка антична мебел-бижу :roll:

Да определя стила ми е изключително трудно- от класика, през американски стил и.... по-скоро еклектика. :?

Абсолютно невъзможно ми е да покажа нещо конкретно и да кажа- это това е индеалната за мен спалня. Такава каквато е в идеала ми, не съм срещала на снимка. :roll:

Ето ТУК разглеждай спални- има всякакви стилове.

Това тук в никакъв случай не олицетворява идеалната ми спалня, но донякъде предава будуарния дух който искам. Не одобрявам претруфения таван (въпреки че оценявам оригиналността и артистичността му), ниското легло, ужасната мебел и още по-малко спалното бельо, но като усещане е някъде не много далече.

http://img381.imageshack.us/my.php?image=spalnjanw8.png

Изключително мразя всякакви покривала за спални. Спалното бельо трябва да е достатъчно луксозно и представително и спалнята не бива да се покрива с каквото и да било. Матракът да е покрит с поличка от няколко ката, а одеалото много пухено и обемно. Възглавниците огромни. :-D


Е, може да си малко шокирана от представите ми за идеалната спалня, но такава ще е моята. :-D По-луксозна от в най-луксозен хотел. Нямам търпение точно в спалнята да се развихря. :-D Дай бог да стане един ден поне малко доближаваща се до представите ми!
А всеки сам решава за своята по собствени виждания и вкус.
Galski - специалист
titka, черешата е много по-добра! Венгето е много тъмно, отмина му модата, а и всяка прашинка върху него си личи адски много!
А от двата модела на мен лично ми допада по-семплия, т.е. втория. Без стъклата по гардероба и шкафчетата... (не ми е слабост чистенето ;), което не значи, че не чистя де :lol: )

В нашата спалня мебелите са точно комбинация от череша и беж. Череша и ванилия също е красива комбинация!
Успех!!!

Тема "моля за съвет - цвят на спалня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: