Вашето лично помещение
ana_d - напреднал
Здравейте. Скоро открих този сайт и просто нямам думи :shock: Толкова ми харесва, че не мога да се откъсна от компютъра.

Не успявам да прикача чертеж на спалнята, но ще ви я опиша: 2.93м/4.5м, на едната стена,която е 2.93 има троен прозорец, широк 1.94м, на др. стена, дълга 2.93 има врата, до нея е изградена малка стена(широка 17см и дълбока 60см), образува се ниша с дължина 1,69, за вграден гардеоб. Ще съм ви много благодарна да ми помогнете в разпределението на мебелите.
Мебелите с които разполагам са: спалня, широка 144 см. и бюро. Ще правя вграден гардероб, но нямам идея какъв да бъде. Иска ми се също така да имам и някакъв малък скрин за бельо. Обмислям идеята спалнята ми да е повдигната на известно разстояние от пода, но не знам дали това е рационално .
Отворена съм за всякакви идеи.
Благодаря!
Emerald - модератор
Няма да стане без схема. На стената има врата, но ходи си представяй къде точно е тази врата, какви са разстоянията и отстрани... :? До вратата имало ниша, но ходи си го домисляй колко точно до нея била нишата... Нахвръляй на ръка ако не по друг начин, сканирай и го качи на сървър който намалява размера автоматически!

Какъв стил си представяш за спалнята? В какъв стил са другите помещения?
ana_d - напреднал
Това е простичка схема на спалнята (не съм добра в чертаенето :lol: ).
Още не съм обзавела другата част от апартамента. Има хол с трапезария - имам идея да направя гредоред и да облицовам едната стена с камък. Има и малък кухненски бокс, който мисля да направя в цвят венге. Това е моят мини двустаен апартамент.[/img]
ana_d - напреднал
Нещо не оспях да закача файла. Файла е tif и е с големина 1.78 KB. Не мога да разбера защо не мога да го закача :?
velsi - Почетен майстор
Точно защото е tif не можеш да го закачиш. Смени му разширението на .jpg и ще стане.
ana_d - напреднал
10x Сега ще пробвам.[/img]
velsi - Почетен майстор
Ето въпросната схема:

Прикачен файл

Ani_.jpg
Ani_.jpg (17.82 KиБ) Видяна 17932 пъти
ana_d - напреднал
Velsi много ти благодаря :gott:
ana_d - напреднал
Моля Ви, дайте някаква идея.
Emerald - модератор
А купеното бюро, Ани какво е?

Няма да е зле и една схемичка на съседните помещения за да се видят възможностите за преустройство. Няма да ти кажа нещо ново вероятно ако ти кажа, че помещението е ужасно и адски банално. Поне възможност за преместване на вратата ако не друго...
Нито подиум, нито вграден гардероб ще го спасят. :lol:

Тема "Идеи за спалня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: