Вашето лично помещение
naB4o - специалист
Здравейте, имам диван 3ка с подматрак, нещо като това, но без лежанката Изображение
От скоро приятелката ми (бъдещата ми жена :-D ) започна да мърмори, че й бил твърд, че не й е удобен и т.н. А все пак живеем в ергенската ми гарсониера и нямам място за спалня с хубав матрак.
Тези дни тя видя реклама на Дормео - мемори топ матрак или нещо такова. Та сега ме врънкат за това. Работата е, че моя размер е към 280 лв. :shock: :shock: :shock: а заплатата ми от 900-1000 лв не може да си позволи в момента такъв подарък. И още повече не знам тези 6 см. дали ще се отразят толкова на 1 по-добър сън.
Искам да ви попитам има ли във Варна, склад или магазин, откъдето мога да си купя дунапрен, или парче мемори пяна и да си направя сам нещо ала-дормео, пък и то с малко по-голяма дебелина например 10 см. След 20ина дни има и рожден ден, и може да го съчетая с подарък.
Благодаря :mrgreen: :prayer:
batkotony - специалист
Матраци "Нани" правят такива услуги,но са в Пловдив.Аз съм от София и имам нужда от такова нещо и затова се поинтересувах.Намери ги в Гугъл и им звънни,правят и доставки с куриер.
Успех!
Делян - специалист
Срещу Елитис, над Практикер, има един склад за дунапрени. Не съм влизал там, но ако искаш може да се разходиш и да питаш. Горе долу в този район
inspo - майстор
Делян написа:
Срещу Елитис, над Практикер, има един склад за дунапрени. Не съм влизал там, но ако искаш може да се разходиш и да питаш. Горе долу в този район
Купувал съм дунапрен от там. Имат всякакви размери.

Прикачен файл

Untitled.JPG
naB4o - специалист
Благодаря, колеги, тези дни, като пооттихне времето, ще отида!

Тема "Помощ за ъпгрейд на разтегателен диван" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: