Вашето лично помещение
vancho20 - специалист
Здравейте, интересува ме къде в Пловдив мога да намеря повдигащ механизъм за матрак на спалня 164/190 см. Ходих в Маркита но там предлагат само за малки матраци и са с пружина,цената е добра 10,10 лв за един бр. или 20,20 лв комплекта но не стават за спалня. Ходих и в Хафеле магазин за материали за мебели там имат за спалня с пружини доста масивен ми изглежда но и цената е 80лв комплекта ,скъпо ми се струва но ако се наложи може да си взема. Какво ще ме посъветвате ? :?:
evdoki - специалист
Извинявам се за спама, ще ми кажеш ли адреса на магазина на Хафеле
vancho20 - специалист
evdoki написа:
Извинявам се за спама, ще ми кажеш ли адреса на магазина на Хафеле
намира се на ул. Гладстон срещу ул. Радецки
evdoki - специалист
Много благодаря
vancho20 - специалист
знае ли някой поне магазини за мебелен обков в Пловдив?
Стефан - майстор
Не знам дали ще съм полезен, но има поне два магазина. Точен адрес в момента не мога да кажа. Единия е като се мине по бетонния мост, в посока Кючук Париж, непосредствено след спирката, в ляво. Намира се под един блок, в края му. Другия е доста далече от там, в посока Бриколаж, май. Но във всеки реномиран мебелен магазин могат да те насочат
vancho20 - специалист
благодаря за информацията.отидох в този първия магазин след бетонния мост и намерих механизъм с амортисьори ,като цената е доста изгодна 34лв комплекта.искам да попитам ако някой може да ми помогне-за матрак с рамери 164/190 подматрачната рамка с какви рамери трябва да е?
taty67 - специалист
Отиди в ТЕД пуснали нови подматрачни рамки много са добри
vancho20 - специалист
taty67 написа:
Отиди в ТЕД пуснали нови подматрачни рамки много са добри
тя ще е около 100 лв. сигурно аз мисля да я констуирам от други материали да ми излезе по ефтино за това питам какъв е размера на подматрачната рамка за матрак 164/190
taty67 - специалист
89лв е стандарт

Тема "Механизъм за спалня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: