Вашето лично помещение
Shark - специалист
Здравейте, интересуват ме мнения/впечатления за тези български матраци. В нета почти няма коментари за тази марка.
Гледах и на Дормео, но ме отказаха коментари в нета. Основно, че не са коректни със срока на доставка.
mladkal - майстор
ТЕД... 7ма година. Двулицев, като все забравям да го завъртя според сезона. Едно чеве направих на него, ма май и второ сътворихме с половинката... ще се чуе по-късно в ефира... :lol:
Та доволен съм. Сгодна женица, уютна спалня и задоволство от свършената работа -спането екстра. Ако всичко това го гарнираш и със вечерно питие по избор - екстра си. :-D
Делян - специалист
mladkal, те чаветата навремето са ги правили и раждали на нивата :lol:
А иначе матрак се избира в магазина - отиваш, лягаш, преценяваш и купуваш. Не по отзиви...
Shark - специалист
Това, че трябва да се види и пробва в магазина е ясно. Няма друг да ми избира матрака.
За друго става въпрос, който има желание да сподели ...
MamaMy - майстор
Shark написа:
Това, че трябва да се види и пробва в магазина е ясно. Няма друг да ми избира матрака.
За друго става въпрос, който има желание да сподели ...
Какво да сподели? Жената ли? Че кой пък ще се навие да ти прави чаветата? Тя тая работа да не е като оная! :-D
batkotony - специалист
Гадни сте,мръсници такива... :-D
Човекът пита за матрак,вие чавета му предлагате... :-D
А по темата-в магазин "Зора" в Младост предстои закриване и за да се избегне излишен транспорт имало някакви бесни намаления.Имало и матраци...Не знам подробности,но не е лошо да се провери... :?
mladkal - майстор
Едно лято-неотдавна, с жета ми на море. Семейният хотел, кипричък и сусмика ни посрещнаха. решението за матраци бе: дунапренови облечени с подходящо спално бельо. Още си спомням, че и двамата останахме доволни от удобството...

Тема "Матраци Парадайс" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: