Вашето лично помещение
essenov - специалист
Имам един вграден гардероб, трикрилен с надстройка, който е дълбок 1 метър, та ми се иска да му сложа разни изтеглящи се механизми за да мога да ползвам цялата дълбочина. Знаете ли къде мога да си намеря такива механизми, че по сайтовете гледам са до 45 см.
crez - майстор
Колега, за София мога да ти кажа, ул. "Екзах Йосиф" до сградата на "Градска мобилност" срещу психодиспансера има магазин за всички мебелни джаджи.
maroka - специалист
Изтеглящи механизми за... туршии, сухи мезета, дрехи... за какво точно ? :)
essenov - специалист
Става дума за трикрилен гардероб за дрехи, евентуално екипировка като каски, ръкавици, борд обувки, палатки, спални чували и тн.
maroka - специалист
В твоята ситуация определено ще е "направи си сам" :)

Принципно изтеглящите механизми са за панталони, вратовръзки, колани, ръкавели и т.н.
За каски, обувки и спални чували няма.

Но пък ти имаш достатъчно варианти. В ИКЕА например продават едни "изтеглящи се телени кошници" - така ги водят те. Представляват няколко модула в обща рамка.
Самата рамка има опция за колелца, а и да няма - се тегли съвсем лесно. Сглобяваш си една/две такива и ползваш цялата дълбочина на гардероба, като в същото време екипировката не ти заема мястото отпред.

По същата логика можеш да си закупиш и готов модул, на който да монтираш колелца и да върши същата функция.

Ако дадеш повечко подробности, предполагам може да се намерят и други решения.
essenov - специалист
Благодаря ви за препратките.
Проблемът е, че тези механизми са къси. Най-големия, който намерих по сайтовете е 700мм, а ми трябва нещо с около 300-350мм повече.
Ще ми трябват такива за кошници и такива за закачалки, но от тип закачалки, намирам само за панталони..

Тема "механизми за дълбок гардероб" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: