Вашето лично помещение
10х, безценна си! :wink:
asinka - специалист
Ааааа, забравих да ти кажа-в никакъв случай да не лакираш с лак, или боя-в тях се съдържа корселин, а той разяжда стеропора.
Боядисва се с латекс-аз лично боядисах с паста за оцветяване на латекс.
Може да си поиграеш и с по-нестандартно оцветяване с цветовете от стените :)
Нямам налични снимки на този компютър, от вкъщи ще кача, за идеи :wink:
Сигурна съм, че ще зарадваш не само мен, ако пуснеш снимчици :)

Аз упорито търса профили и се двоумя - ще правя тези изпълнения за спалнята и се чудя дали паното, което ще е зад таблата на леглото да е с ширината на таблата или по- тясно. :?:
decorating_walls - напреднал
аз те съветвам каквото и да е пано да е съобразено със ширината на спалнята,така ще изглежда по-интелигентно :wink:
Поздравявам ви anmol, silllveto za strahotnite idei.Anmol,проблем ли е ако стената е с латекс при монтирането на фототапета?sillveto, как става това визуално изрязване?
Здравейте майстори, вчера си купих от Домко винил тапети schoner wohnen - vliestapete и ми дадоха лепило - power vlies non woven.
От магазина ми казаха, че мажа с лепило само стената и лепя тапета.Някой лепил ли е такива тапети и искам мнения за залепване.Дали трябва да сваля старите тапети след като са залепени идеално.Моя за помощ ако някой е работил с тия продукти.
Делян - специалист
Всяко покритие си иска стабилна основа. Ако прецениш, че старите тапети са такава, лепи отгоре. Но съм сигурен, че ще дойде ден, когато ще поискаш да свалиш всички пластове тапети и тогава ще видиш зор със старите, облепени отгоре и отдолу с лепило. Лично аз онзи ден махнах старите тапети като пръсках с топла вода да се напоят хубаво, изчаквах 5 мин. и тапета кажи-речи сам падаше.

А иначе - поздравления за избора на флис тапетите. Много са добри и са лесни за работа. В спалнята наклепах такива. Мазах само стената с лепило, като изсъхнат се изпъват като тъпани. Затова внимавай със снадките - ако не си ги опрял плътно един до друг, като изсъхнат се отварят леки фуги. Днес лепих хартиени тапети в един друг апартамент - жива мъка, докато флиса е песен работа...
Мерси за споделянето.А с какво грундира стените, от същото лепило че по-рядко ли.Като ги залепя ще споделя как е станало.Ще се опитам да смъкна старите тапети, но нистина са много здраво залепени.На стената те са първи.

Тема "Тапети, латекс, по-добре и двете!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: