Вашето лично помещение
Andri01 - майстор
"...Трябва да седи поне 48 часа разгънат в хоризонтално положение..." и според възможностите покани комшийката/ колежката/ да го " погледне" поне 3-4 пъти. Гарантирано оправяне...на ъглите!
iliya_i - майстор
вт яну 30, 2024 11:25 amAndri01 написа:
"...Трябва да седи поне 48 часа разгънат в хоризонтално положение..." и според възможностите покани комшийката/ колежката/ да го " погледне" поне 3-4 пъти. Гарантирано оправяне...на ъглите!
Може да ти се вижда странно, но матраците също си имат инструкция. https://magniflex.bg/warranty
Инструкции за разопаковане
Поставете матрака върху подматрачната рамка. Разлепете опаковъчната лента без да използвате остри и режещи предмети. Разгънете матрака и го оставете да възвърне първоначалния си обем. Оптималният срок, в който матракът възвръща пълния си обем и характеристики, е 24 часа, през което време той не трябва да се използва. Възможно е усещането на остатъчни производствени миризми до няколко дни след отварянето и отстраняването на опаковката на матрака. Те са безвредни за човешкото здраве. Веднъж разопакован, матракът не може да се навие обратно на руло.
За твое съжаление, в инструкцията не пише, че може да се ползва с комшийка. :-D
Andri01 - майстор
Знам , че имат инструкция. Преди година сменях такъв. А цитата беше за майтапа. Е, който носи, който не носи - да го подмине. :partyman:
Robert - специалист
Хубаво е когато хората имат чувство за хумор като повечето от вас тук. Неприятното за мен е, че не е коректно да дам доста средства за реномиран матрак и той да е с дефект защото за мен това си е фабричен дефект. Силно се надявам да бъде покрит от гаранцията защото една фирма е силна и голяма не само когато е богата, но и когато удовлетворява изискванията на клиентите си.
Svezar - специалист
Гледай като сядаш в този ъгъл, да не пропаднеш в дупката :lol:
gogo7777 - майстор
вт яну 30, 2024 2:03 pmRobert написа:
Хубаво е когато хората имат чувство за хумор като повечето от вас тук. Неприятното за мен е, че не е коректно да дам доста средства за реномиран матрак и той да е с дефект защото за мен това си е фабричен дефект. Силно се надявам да бъде покрит от гаранцията защото една фирма е силна и голяма не само когато е богата, но и когато удовлетворява изискванията на клиентите си.
Как може човек да има такива терзания за нещо толкова незначително... :?
:drinkers:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
вт яну 30, 2024 2:03 pmRobert написа:
Хубаво е когато хората имат чувство за хумор като повечето от вас тук. Неприятното за мен е, че не е коректно да дам доста средства за реномиран матрак* и той да е с дефект защото за мен това си е фабричен дефект. Силно се надявам да бъде покрит от гаранцията защото една фирма е силна и голяма не само когато е богата, но и когато удовлетворява изискванията на клиентите си.
1. Прочети гаранцията
2. Проучи как се прави рекламация
3. ... например как ще върнеш стоката в магазина...

* отстояния на матрак?? геометрия на матрака, може би?
Lutchezar - майстор
вт яну 30, 2024 2:03 pmRobert написа:
...
Не каза колко време е стоял след разопаковането.

Пробва ли да се свържеш с производител?
Robert - специалист
Стоял е колкото се изисква по инструкцията за разопаковане над 48 часа без да му се оказва никакъв натиск. Заявил съм си рекламацията по изискуемия се ред. Фирмата-производител си има алгоритъм за оценка и начин на подмяна. С това лично за себе си приключвам темата и напълно разбирам, че всеки има свое мнение което е логично и съответно би взел различно решение по този казус. Благодаря за изказаните мнения.
brum - майстор
ср яну 31, 2024 11:30 pmRobert написа:
Заявил съм си рекламацията по изискуемия се ред. Фирмата-производител си има алгоритъм за оценка и начин на подмяна.
Моля да споделиш как са се развили нещата накрая :) .

Тема "Отстояние на матрак" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: