Вашето лично помещение
HD - специалист
Здравейте,

видях, че има доста теми за матраци, обаче имам конкретно питане - намерил съм един такъв БРИТ матрак на много изгодна цена (нов е, от магазин, но е залежал и са му намалили цената):

http://www.ted.bg/?page=cms_instance&st ... abd10191cf

та спешно ме интересува - тоя матрак заслужава ли си? Т.е. добър ли е, аз съм 105 кг и приятелката ми и тя 50-60, да не вземе да се огъне нанякъде :lol:

Цената, на която съм го намерил е 100 лв под тая в сайта - а, забравих да кажа, че става въпрос за размер 164 х 190 см :!:

Нищо не разбирам от матраци, затова се обръщам към вас, защото знам, че тук има хора, които могат да ми помогнат :wink:
На мене лично този ми изглежда добре, човека много ми го прехвали, даже ми го просна в магазина, седнах на него, ми удобен е, де да знам :roll:
Това, че е с пружини добре ли е, да не би да "избият" отнякъде след време? :)
Та идеята е ако си заслужава да отивам и да го взимам, докато някой не го е лапнал (че е само една бройка останала).

Благодаря ви предварително! (и очаквам възможно най-бързо вашите компетентни мнения. Още по-добре ако някой има преки впечатления от него.)
Вземам отношение по темата,защото дълго време и аз се лутах и питах. Според мен по-добрите варианти са матраците с отделно опаковани пружини-в случая аз се спрях на "фаворит-s", като мисля,че има и други подобни варианти.Просто са страхотни-изпитано. Също така мисля,че не бива да се правят тънки сметки,а след това да се съжалява,но късно!Успех в избора и покупката ! После кажи какво си избрал :)
HD - специалист
Благодаря за отговора, но понеже както горе съм написал работата беше спешна, така че вече съм го запазил тоя БРИТ матрак, сигурно другата седмица ще ходя да го вземам заедно с някаква спалня и да видим ... :)
taty67 - специалист
Добър матрак е -взимай го !!!
HD - специалист
Ми взех го, т.е. резервирал съм го, сега остава някак си да се отърва от малко стари мебели, че да изпразня спалнята и да го настанявам, че да видим как ще се спи на него :-D
Направил си отличен избор. Този е един от най-добрите матраци на ТЕД. Между другото съвсем скоро откриха нов шоу-рум във Варна на матраци ТЕД /намира се на бул. Владислав до бившата сграда на Вамо/, та там видях изложен комплекта - леглото със матрака и таблата - много е хубав и удобен.
HD, един съвет от мен. Тъй като разликата в килограмите /на теб и на приятелката ти/ е 50 кг. е хубаво на всеки три месеца да обръщаш матрака така че страната на която си спал до сега да отиде на нейно място. А също и лятната със зимната страна според сезона. Така се удължава живота на матрака и тежеста се разпределя равномерно.
HD - специалист
danito_27 написа:
HD, един съвет от мен. Тъй като разликата в килограмите /на теб и на приятелката ти/ е 50 кг. е хубаво на всеки три месеца да обръщаш матрака така че страната на която си спал до сега да отиде на нейно място. А също и лятната със зимната страна според сезона. Така се удължава живота на матрака и тежеста се разпределя равномерно.
Ааааа, аз мислех да я карам просто да си сменяме местата, но не знам дали ще се навие :-D

Ей, хора, тоя матрак е страшно удобен. Аз понеже съм свикнал да спя на пружина и първите няколко нощи малко не ми беше много комфортно, но тя и възглавницата една никаква, обаче после свикнах и сега спя много удобно. Въобще нямам забележки към матрачето. Ще видим и с течение на времето как ще е де.

Тема "МНЕНИЯ ЗА МАТРАК "БРИТ" на ТЕД - спешно !" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: