Работа с гипскартон за напреднали.
Dimany - специалист
Значи .....трябваше да се измисли нещо да скрие "дулапа" в стената и да има ефект едновременно :? . След доста скици и мислене , това ми роди кратуната :lol: . Е можеше и повече , но - това е положението . Основата на стеничката е от гипсокартон , не ме питайте как съм лепил и с какво съм подпирал газобетона да залепне за картона . Лампата и сами можете да се сетите как се сменя :-D Финиширал съм я с Флорентинска мазилка (но май трябваше да е по ярък цвят ?!?!) Дайте малко мнения плсс :|

Прикачен файл

0910_140319X.jpg
0910_140319X.jpg (35.46 KиБ) Видяна 7957 пъти

Прикачен файл

pano2.jpg
pano2.jpg (46.04 KиБ) Видяна 7957 пъти

Прикачен файл

pano1.jpg
pano1.jpg (43.79 KиБ) Видяна 7957 пъти

Прикачен файл

pano 01.jpg
pano 01.jpg (43.04 KиБ) Видяна 7957 пъти
leonardo_vd - модератор
Браво =D>
Виждам че стълбите са точно срещу нишата. Няма ли оопасност ако някой залитне по стълбите да се подпре на газобетона и да го счупи?
тонито - специалист
това от ютонг ли е направено?
Dimany - специалист
Лео , нема невазможно , както ти казваш . Ако некой ско4и върху него сигурно ще го потроши :-D Ина4е съм взел неккви мерки , итонга е залепен за картона с дебел пласт теракол .След изрязването със всевъзможни сечива съм го облепил с мрежичка и сам го омазал цялото пак с теракол с 4етка . Шпакловано е с унифлот , 4е най-як ми се вижда и еластичен , а и по лесно се шкурка . Та надявам се да не му се слу4ат лоши неща :)
leonardo_vd - модератор
Иначе замисъла и изпълнението са перфектни, дано няма инциденти. Можеш отгоре да сложиш табела :-D ЧУПЛИВО
Profi Stroi - специалист
Супер
Дай да патентоваме идеята:)
Emerald - модератор
Страхотно. Просто произведение на изкуството. =D>

Дано уцелее! Действително изглежда крехко, но пък е красиво.
gladiatormaximus - специалист
супер е тва - убиец -

Тема "Декоративна стеничка-картон+газобетон" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: